engelleme seçeneklerinoona kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


noona kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


noona kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


91· 0· 0· 0· 1411 gün önce
Polat'ın, '' Ben senin canın için ömrümü bir kibrit kabında tutuştururum ama benim yanmam senin içindeki ateşi söndürmez.'' dediği zaman gelir gözler önüne bu türkü çaldığında bir yerde.
Polat ile elif'in şarkısıdır. '*'
Polat'ın, '' Ben senin canın için ömrümü bir kibrit kabında tutuştururum ama benim yanmam senin içindeki ateşi söndürmez.'' dediği zaman gelir gözler önüne bu türkü çaldığında bir yerde.
Polat ile elif'in şarkısıdır. '*'
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • maden suyu

  (bkz: sarıkız )
  Maden suyu olarak bu markaya bayılıyorum. Ama hiçbir yerde yok, bulamıyorum.
  Edit, 2014'ten beri bulamadığım maden suyunun şok marketlerde satıldığını duydum. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. En iyisi sevineyim.
 • blog sözlük radyo

  Hatırladıkça gözlerimin önünden film şeridi gibi anıların geçmesine sebep olan radyo yayını. Ne güldük ne dertleştik ne duygusallaştık o yayınlarda. Mesela bir kez ilk defa bir radyo yayınına katılmıştım ve blog sözlük nedense çok heyecanlandırıyordu. Normal olarak radyo bu heyecanı ikiye üçe falan katlayınca çok konuşmuştum. Aslında blog sözlük takıldığım ilk siteydi. Fake dahi hiçbir sosyal medya hesabı açmayı neredeyse düşünmemiş ve kullanmamış biri olarak bayağı heyecanla katılmıştım. Sezer abi, mearin şiir okurdu, gingerbread çok tatlı konuşurdu, yanlış hatırlamıyorsam adamkarga çoğunlukla gülerdi. usluer, Tahsin biri daha vardı da sanki bulamadım yayın çok eğlenceli geçerdi. Uzun zamandır dinleyemiyorum çok yapılmıyor da gerçi. Blog sözlük radyo yayınları buranın bir yuva ve bizlerin de aile üyeleri olduğumuzu idrak etmemi sağlamıştı. Yapılsa ya yine, yeniden...
  Edit, ya bir çok düşük cümle var ama bunları düzeltecek halim hiç yok. Çok çalışıyorum çok yoruluyorum.
 • dağdan gelip bağdakine üzüm ikram etmek

  Gereksizdir. Bağda yeterince üzüm var, bağdaki için ne değişti bilemiyorum. Dağdan kekik filan toplasa daha hayra geçer.
  Ayrıca bu sözde de bir sıkıntı var bence, ev sahibine ev sahipliği taslamak da anlaşılıyor zira genellikle ev sahibi misafire göre ikram eden konumundadır.
 • çirkin kurabiye

  Çirkin kelimesinin ne çirkin olduğunu düşündüren kurabiye. Kurabiyeyi hazırlarken, pişirirken suratına suratına çirkin deyip sonra da onu yemek mantıklı mı bilemedim. Bir insanın yüzüne 'öküz' denildiğinde 30 km/hz ile araba çarpmış etkisi olurken zavallı kurabiyeciğe ne olduğunu tartışmayalım.
  Kısaca, tüm olumsuz kelimelerden uzak durmak istiyorum.
 • hiç makyaj yapmayan kızlar

  Dahil olduğum grup.
  İlk kez kına gecesinde yaptım ve vakit biraz geçince dayanamadım sildim yetmedi yüzümü yıkayıp düğüne geri döndüm. Düğün günü ise sürekli bir şeyler yemekten ruj tazelemek gerektiğinde ordan burdan taşırarak aynaya bile bakmadan sürmüştüm. Çok komikti, eğlenceliydi, umrumda bile değildi.
 • pek bir şey yok