engelleme seçeneklerinoona kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


noona kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


noona kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


84· 1· 0· 0· 28 gün önce
Polat'ın, '' Ben senin canın için ömrümü bir kibrit kabında tutuştururum ama benim yanmam senin içindeki ateşi söndürmez.'' dediği zaman gelir gözler önüne bu türkü çaldığında bir yerde.
Polat ile elif'in şarkısıdır. *
Polat'ın, '' Ben senin canın için ömrümü bir kibrit kabında tutuştururum ama benim yanmam senin içindeki ateşi söndürmez.'' dediği zaman gelir gözler önüne bu türkü çaldığında bir yerde.
Polat ile elif'in şarkısıdır. *
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • hiç makyaj yapmayan kızlar

  Dahil olduğum grup.
  İlk kez kına gecesinde yaptım ve vakit biraz geçince dayanamadım sildim yetmedi yüzümü yıkayıp düğüne geri döndüm. Düğün günü ise sürekli bir şeyler yemekten ruj tazelemek gerektiğinde ordan burdan taşırarak aynaya bile bakmadan sürmüştüm. Çok komikti, eğlenceliydi, umrumda bile değildi.
 • imam bayıldı

  Somer sivrioğlu'nun tarifiyle yapıp çok çok beğendiğim ve en fazla bir hafta sonra tekrar yapacağım yemek.
  (bkz: yok böyle bir şey )
  Tam olarak yok böyle bir lezzet, aman yarabbim! Tarifi öyle hop diye de bulmadım. Malzemeleri tamam da pişirme tekniği için neredeyse 2 bölüm masterchef izledim.
  Tarifi yazmaya üşendim şimdi. O da başka sefere inşallah.
 • entry'niz şu kişi tarafından kötülendi

  Almak istemediğim bildirim.
  Anonim kötüleme entry'ye yapılır yani öyle anlaşılır, algılanır, hissedilir vs. Ama şu kişi dendiği anda olay kişiselliğe girer, sanki o şahıs orda yazılanı değil de yazarın kendisine hatta tüm fikirlerine, yazdıklarına karşı çıkmış veyahut beğenmemiş gibi olur.
  Sözlükteki entry kötüleme adına tüm yazılanı, çizileni okuduğumda inanın kişisel bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. 2000 küsür insandan 5 kişi hadi 15 kişi senin yazdığına katılmıyor olabilir mi olabilir elbette. Entry'nin bir reaksiyon alması bu reaksiyonun ne olduğundan daha önemli bence. Burada paylaşmak için varsak fikirlerimizi, yorumlarımızı varsın biri beğensin biri beğenmesin ama okumuş bir tepki vermiş, " yazdığını okudum bu fikre katılmıyorum" demiş olması yeterli değil mi?
  Gel gelelim herkes beğenilmek takdir edilmek ister; doğru!
  ben sözlük yerine forumda yazıyormuş, mesaj atıyormus gibi yazılan entry'yi hiç sevmiyorum. Bakınız'sız, tanımsız, ne bilgi veren ne adamakıllı yorum bildiren bir şey yazılmışsa kusura bakmayın ilk beğenmeyen benimdir herhalde (bkz: blog sözlük itiraf )
  eğlenmek, güzel vakit geçirmek için burada olduğunuzu unutmayın, kafanıza bunları takmayın. Hayat güzel, kuşlar uçuyor gençler gözünüzü seveyim dertsiz misiniz *
 • pek bir şey yok