engelleme seçeneklerinobodycanloveme kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


nobodycanloveme kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


nobodycanloveme kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


memur (42)
97· 5· 1· 0· 7 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • paykwik

  internette satın alım yaparken kişisel bilgileri girme zorunluluğunu ortadan kaldıran sistem. kendinize ait hiçbir kredi kartı veya banka kartı bilgisi vermeden bunların sanal kartlarını kullanabilirsiniz. bu şekilde kimse sizin bilgilerinizi database'ine kaydedemez.

  paykwik
 • innova eğitim

  İnnova eğitim şirketinin Yaratıcı atölye eğitimlerini takip ediyorum zaman buldukça katılmaya gayret ediyorum başarılı bir kurum, Cemil Çınar hoca ve ekibi işlerini ciddiyetle yapıyorlar herkesin katıldığı açık grup eğitimleri kesinlikle artmalı. Hikayeleştirme ve Etkin Sunum teknikleri eğitimi, Sınava hazırım annemde hazır eğitimleri çok yaratıcı gelmişti bana sınav öncesi çocukların kaygıları ve bu kaygı karşısında ne yapacaklarını bilemeyen anne babalara oldukça öğretici fayda sağlayan saygın bir eğitim kurumu. Kurucusu Cemil Çınar uzun yıllar kurumsal firmalarda üst düzey rollerde çalışmış teknolojik dönüşüme karşı gelecek nesilleri hazırlamak için ulvi bir amaç uğruna yola çıkmış başarılı bir lider.
 • erkan esen

  Kulak burun boğaz ve estetik alanında uzmanlaşmış, alanında birçok ödüle layık görülmüş doktor. Aynı zamanda RoboKBB (Robotik Kulak Burun Boğaz Baş Boyun Cerrahi Derneği) kurucu üyelerinden biridir. Kendisinde 4 ay önce küçük bir burun estetiği operasyonu geçirdim ve şu ana kadar hiçbir problem yaşamadım. Hocam sağolsun tedavi öncesi ve sonrasında ilgisini hiç eksik etmedi. Eskiden aynalardan korkan ben, şimdi fırsat buldukça ayna arıyorum. İyi ki varsınız hocam.