engelleme seçeneklerimydestiny kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


mydestiny kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


mydestiny kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • gram altın

  410 sınırını çoktan aşan, asla durdurulamayan, küçük sarı şey. Sene sonunda ne olur merak ediyorum. Son bir yılda güzel kazanç yapmamı sağladı doğrusu. büyüklerimiz altına yatırım yapmakla haklıymış.
 • kanal tedavisi

  Pandemi çıkmadan hemen önce yaptırmam gereken tedaviydi. Sonra pandemi ilan edildi, açıkçası tedavi ertelendiği için biraz sevindim. Şu hayatta en çok korktuğum şey iğne, ikincisi ise dişçi koltuğu. O koltuğa oturunca da iğne kaçınılmaz.
 • kürt olmak

  Eskiden olsa gurur duyduğum bir özellik olurdu kürt olmak. Ha şimdi memnun değilim anlamı çıkmasın, tekrar doğsam ve seçim şansım olsa kürt olmayı seçerdim*) Sadece kürt ırkçılığı yapanlara ifrit olur, gururla kürdüm ulen işte diye söylenirdim. Sahip olunan ırkla gurur duymak, ayrıcalıklı hissetmek saçma. Kürtmüş, lazmış, çerkesmiş, ermeniymiş hiçbir farkı yok; insan insandır işte. İyi insan vardır, kötü insan vardır. Konu kilit. * *
 • blog sözlük yazarlarının hobileri

  İnsanı dinlendiren, oyalayan uğraş. Şahsımın hobisi son bir yıldır fırsat varsa bir - iki saat uyumak. Hayatımın bir dönemini uykusuzlukla uğraşarak geçirmiştim; uykuya dalmada müthiş sorun yaşıyordum. Şimdi kafamı koysam on beş dakikada uyuyan güzel olacağım ama şartlar el vermiyor. Fırsat buldukça benim yerime de uyuyun.
 • piknik

  Sanıyorum bizim ve daha milyonlarca insanın virüs bittikten sonra doyasıya yapmak isteyeceği nadir etkinliklerden biri. Sülalecek yaptığımız piknikler ve sadece kuzenlerin olduğu pikniklerimiz meşhurdur. En son amcamın emekli oluşunu ve kuzenimin atanmasını piknik yaparak kutlamıştık. Herkes oradaydı, muazzamdı! İp atlamış, top oynamış, büyükleri kızdırmış, küçükleri kandırmış, yaşıtlarımızla geyik yapmış, yengelerle muhabbetin belini kırmış, hunharca yemiş, milyonlarca fotoğraf çekmiş, eski aile hikayelerini dinlemiş, yürüyüşler yapmış, tatlı bir muhabbet eşliğinde çaylar içmiş, yorgunluktan geberircesine eve dönüp günü mutlu bitirmiştik. Pikniği birçok kişi garip biçimde sevmiyor hatta varoş buluyor; sebebi neydi ki?! Dünyanın en güzel aile aktivitesi bence. *)
 • alzheimer

  Kesin bir şekilde önlenebilmesini çok istediğim hastalık. Üzerine sayfalarca yazabilirim. Öyle zor öyle kötü öyle yıpratıcı bir hastalık ki Allah düşmanımın* başına vermesin.
 • uyumak

  Son bir yıldır hasret kaldığım dinlenme biçimi. Şöyle deliksiz tüm gece uyumak nasıl bir şeydi unuttum diyebilirim. Bu nedenle boş vakitlerimde birkaç saat de olsa anında uyurum!
 • blog sözlük'te profil fotoğrafının olmaması

  Lütfen olmasın diyeceğim bir yenilik olur lakin olsa da isteyen katılır istemeyen katılmaz bana ne ki diye kendimi yanıtladığım talep. Sadece kendimizi yeterince ifşa edebileceğimiz hatta ettiğimiz sosyal platform varken bir de sözlükte fotoğraflarımızı koymaya ne gerek var ki diye düşünüyorum. Öte yandan blogger'ların biraz gizemli olmasını seviyorum.
 • mücbir sebepler

  Melikşah ve Bartu ikilisinin her gece 00.00'da gerçekleştirdiği 1 saatlik yayın. Doğrusu biraz rutinim haline gelen programdır aynı zamanda. Melikşah, Bartu, karıcım ve katılım sağlayan diğer isimlerle günde bir saat geyik molası veriyorum kendime :)
 • pek bir şey yok
 • pek bir şey yok