engelleme seçeneklerimunchies kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


munchies kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


munchies kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


292· 0· 0· 0· 1033 gün önce
esrar kullandıktan sonra oluşan açlık hissine denir. Her esrar çeşidinde olmaz. içtiğiniz otun cinsine göre ya aşırı aç hissedersiniz yada hiç yemek istemezsiniz. munchiese düştükten sonra yediğiniz yemek o ana kadar yediğiniz en güzel ...devamını oku
esrar kullandıktan sonra oluşan açlık hissine denir. Her esrar çeşidinde olmaz. içtiğiniz otun cinsine göre ya aşırı aç hissedersiniz yada hiç yemek istemezsiniz. munchiese düştükten sonra yediğiniz yemek o ana kadar yediğiniz en güzel yemek gibi hissettirir. Ayrıca kafa açar hemen abur cubura abanmamak gerek.
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
  • horus'un gözü

    mısır mitolojisinde hepimizin araştırmasak bile filmlerden, çizgi filmlerden, haberlerden bir kere gördüğümüz o göz simgesi. kendileri Antik Mısır tasvirlerinde ilâh Horus’un “Ay gözü” de denilen sol gözüne verilen addır. biçimsel ve spiritüel olarak ayrı anlamlar taşır. spiritüel tarafı; horus'un gözü vicdanın gözünden hiçbir şeyin kaçmayacağını, insanın iç alemindeki her niyetini ve yaşamdaki her davranışını gözden kaçırmayan bu merhametsiz yargıcın keskin bakışını sembolize eder. biçimsel anlamıyla, tanrının tekilliğini matematiksel olarak gösteren bir semboldür. bir başka görüşe göre mısırlıların gözlerimizin hizasında ensemizde bulunan ve yukarı bakan bir göze benzetilen epifiz bezini etkin hale getirmek için (bkz: ayahuasca) içtiklerini ve içinde bulunan dmt maddesi sebebiyle ruhani yolculuklara çıktıklarını bu gözü temsilen ''horus'un gözü'' nü çizdiklerini söyler.
  • trance

    1990'lı yıllarda oluşmuş bir müzik türüdür. 128-150 bpm arası değişen parçalar içerir. elektronik müzik, ambient müzik ve house müzik kombinasyonlarından oluşur. kendi içinde 11 kadar türü vardır bana göre en etkili olanı psychedelic. dünyada bilinen temsilcileri ise armin van buuren, ace ventura, liquid soul..