engelleme seçeneklerimorci kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


morci kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


morci kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


321· 0· 0· 0· 349 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • ramazan bayramı

  Ne kadar buruk olsa da, tüm sevdikleri arayıp seslerini duyup bugünü az da olsa ışıklandırmak, sahip çıkmak bizim elimizde.
  Tüm dünya müslümanları da enn kısa zamanda huzurlu, mutlu bayramlara ulaşırlar inşallah.

  Hayırlı bayramlaaaaarrrrrr
 • dolu kadehi ters tut

  şarkıları beni eğlendiriyor ancak artık tekrara mı düşüyorlar yoksa kendi tınılarını buldular ve ben duyar duymaz "hah bunlar onlar" mı diyorum bilemedim. neyse zaten takılıp aynı şarkıyı dinlerim. ya da farklı ama ben anlamıyorum ya da bir şeyler bir şeyler amaannn yeni albümleri h.o
 • kadmos zaferi

  yalnızca mağlubun değil galibin de mahvına sebep olan zaferler için kullanılan bu deyiş, adını Thebai kentinin kurucusu kadmos'tan alır.

  efsaneye göre kadmos'un torunları , kral oidipus'un oğulları eteokles ve Polyneikes, babalarının ölümünden sonra taht kavgasına tutuşmuş ve bunun sonucunda her ikisi de ölmüştür.
 • günaydın

  güüüüünayyyydııınnnnnnnn

  bugün hava fırın sütlacın fazlaca yanmış üstü gibi olduğu için günaydın entrisi geç geldi. dışarıyı fındıkla kaplamaya gidiyorum şimdi, afiyetle ...
 • the sims

  Bu oyun geliştirilmeli, üniversitelerin uzaktan eğitim programlarıyla iç içe geçirilmeli (tekno özürlüsü olduğum için kıraathane ağzıyla anlatıyorum). Herkesin kendisine benzeyen karakteri olmalı ve discort gibi oda oda sohbet odaları kurulmalı. Oyunda amfiye girip derse katılıyorsun. Kantine gidip sohbet odalarında arkadaşlarınla muhabbet ediyorsun. Hatta mezuniyet töreni burdan oluyoutjrkkfkr. Dekan discorttan konuşma yapıyor. eyyy simss şimdi değilse ne zamann!!
 • müze kart

  benimle tanıştığından beri evde varoluşsal sancılarla kıvranmış ve pandeminin ilk yarısında aramızdan göçmüş gerecimdir.
  seni bu virüslü dünyaya getirdiğim için, sana bir hayat sunamadığım için, tüm insanlık adına özür dilerim :' gittiğin yerde bolca gez