engelleme seçeneklerimesut78 kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


mesut78 kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


mesut78 kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


7· 0· 0· 0· 168 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • casper

  excalibur kullandığım seri laptop markasıdır. aldığımdan bu yana yaklaşık 3 yıl oldu artık bakım zamanı geldi tabi ankarada araştıra araştıra güzel bir servis buldum verdik laptopu falan bi aldım çokta güzel olmuş macunu falan yenilenmiş ellerine sağlık burayada bırakıyım adresini.
  casper servisi
 • lenovo

  fiyat ve performans açısından kendi açımdan en iyi marka diyebilirim. gerçekten verdiğiniz paranın hakkını sonuna kadar veriyor. tabiki herşeyde olduğu gibi bu cihazında bakımlarını aksatmamak lazım bakım için aşağıya bir adres bırakıyorum.
  lenovo servisi
 • asus

  yıllardır kullandığım canım laptopum son zamanda beni yarı yolda bıraktı. ancak ekonomi malum nedenler derken sıfır alamadık tabiki.
  tamir için ankara içi güzel bi teknik servis araştırdım ve laptopumu keçiörende ki çok önerilen servise bıraktım. iyikide oraya bırakmışım laptobumuz arızasını gidermişler bakımını yapmışlar canavar gibi aldık aleti merak eden olursada adresini bırakıyım buraya kesinlikle öneririm.
  asus servisi
 • hp

  yıllardır sıkılmadan kullandığım dizüstü bilgisayar markasıdır. son dönemde yavaşlıklar falan derken iyice zorlanmaya başladı.
  tabi bu durum canımı sıktı biraz ufak bi araştırmayla ankarada çok güzel bir servis buldum 240gb bi ssd ekledik termal macun bakımı falan derken laptopu canavar yaptılar. burayıda yeşillendiriyim ihtiyacı olan hemen iletişime geçsin bence.
  hp servisi
 • dell

  dell marka yıllarca kullandığım bi laptopum vardı. son zamanlarda ufak ufak artık bozulmaya başlamıştı tabi artık yenilemek zor baya ekonomik durumlar malum bi laptop olmuş 10bin bende tamir için gokturkbilisimle tanıtım buraya götürdüm ve sorununu hızlıca giderdiler ve ssd eklemesi yaptırdım şuan laptopum tıkır tıkır çalışıyor. linkinide bırakıyım buraya.
  www.gokturkbilisim.com.tr/
 • lazer epilasyon

  günümüzde artık kadın, erkek çoğu kişinin yaptırması gereklidir efendim. mucizevi birşey yaptırdım kurtuldum bu rahatlığı herkesin yaşamasını isterim tabiki. ankarada olan varsa yeşillendiriyim burayı tercih etsinler ben burada tüm seanslarımı bitirdim.
  lazer epilasyon