engelleme seçeneklerimervikk kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


mervikk kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


mervikk kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


4· 0· 0· 0· 1878 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • almanya eğitim danışmanlığı

  Almanya’da Eğitim Sizlere Ne Sağlar?

  Avrupa Birliği'nin kurucularından birisi olan Almanya, yaşam standartları açısından oldukça gelişmiş bir ülkedir. Eğitimde de uluslararası denklinkler ile üniversiteleri dünya üzerinde büyük rağbet görmektedir. Eğitimde sunduğu üst düzey akademik imkanlar sayesinde de yine dünyadaki en gözde üniversitelere sahiptir.
  Almanya’da üniversite okuduğumuz zaman boyunca üniversite için ek bir ücret ödemiyorsunuz. Tamamen ücretsiz olarak eğitim hayatınızı sürdürebiliyorsunuz. Eğitim aldığınız süre boyunca giderleriniz konaklama, yemek ve eğlence için olacaktır.
  Kendi ülkemizdeki iyi üniversiteler ile karşılaştırma yapınca Almanya’da eğitim almak çok daha uygun fiyata gelmektedir. Ülkemizde yurtdışı eğitim almak isteyenlerin büyük çoğunluğu Almanya üniversitelerini tercih etmektedir.

  Almanya’da okumanın en büyük avantajlarından bir tanesi, Almanya’da bulunan herhangi bir üniversiteden mezun olup diplomanızı aldığınız zaman 18 ay içerisinde iş bulma hakkına sahip olursunuz. Bu hakka sahip olduğunuz için otomatik olarak ikamet ve çalışma iznine de sahip oluyorsunuz.

  Daha detaylı bilgiler için Almanya Eğitim Danışmanlığı firmaları ile görüşme sağlayarak bir çok bilgiye sahip olabilirsiniz.

  Almanya Eğitim Danışmanlığı Sizlere Ne Sağlar?
  Alacağınız danışmanlık süresince sizler için en uygun üniversiteyi belirler, gerekli mevzuat ve işlemler hakkında bilgi verir.
  Üst düzey bir dile sahip olmasanız da alışma süreci boyunca sizlere 7/24 destek sağlar.
  Olası sorunlarınızın kısa süre içerisinde çözümlemesini sağlar.
  Almanya’da bulunulan süreç içerisinde uzmanlarımız ile sürekli olarak telefon ve mail yolu ile bilgi alabilirler.
  Başvuru evraklarınız eksiksiz ve usülune uygun olarak hazırlanır ve gerekli yerlere ulaştırılır.
  Danışmanlık hizmetimizden yararlanan kişilerin ikamet edecekleri yerler firmamız tarafından bulunur.

  Benimde bir zamanlar danışmanlık aldığım firmayı site ileteyim. İnternet siteleri buydu. Almanya Eğitim Danışmanlığı

 • öğretmen kalitesinin artması için çözüm önerileri

  o kadar mesleğine aşık öğretmenler dururken torpillerde getirilen öğretmenler çıkartılmalı meslekten. Okulardaki sistemde değşikliklik yapılsa cocukların sevdiği dersere yonlendirilse keşke. Bu alanda rehberlik öğretmenlerı cokcukalrla bire bir ilgilenip onların genel anlamda istedikleri doğrultusunda özgün şekilde eğtim verise emin olun bi nebze düzelir.