engelleme seçeneklerimertcan kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


mertcan kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


mertcan kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ve ilk cumhurbaşkanı, büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk, 10 Kasım 1938 Perşembe sabahı saat 09.05'te İstanbul Dolmabahçe Sarayı'nda hayatını kaybetti. vefatının 78.yılında saygı, sevgi ve büyük ...devamını oku
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ve ilk cumhurbaşkanı, büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk, 10 Kasım 1938 Perşembe sabahı saat 09.05'te İstanbul Dolmabahçe Sarayı'nda hayatını kaybetti. vefatının 78.yılında saygı, sevgi ve büyük bir özlem anıyoruz. 135 yıldır yaşayan ulu çınar, sen çok yaşa paşam!
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • wounds

  2019 netflix türkiye yapımı korku, gizem türündeki film. güzel başlayıp ortalarında düşüşe uğrayan, sonlara doğru da artık bitsede gitsek moduna sokan bir filmdi. özellikle son 15 dakika öyle kötü ki, ana karakter neden böyle triplere girdi anlamak zor. filmi izleyip anlayan olursa keyifle dinlerim.
 • lost in space

  netflix'in bol bütçeli uzay temalı bilimkurgu dizisidir.
  ilk izlenimler güzel, oyunculuklar birkaç kişi dışında vasat.
  mekanlar güzel, çekimler ve efektler tatmin edici. konu ve işleyiş normal.
  tavsiye edilebilir.
 • celal çelik

  13 eylül 2017 tarihinde cnnturk ekranlarında fetö terör örgütü ve yapılanmaları hakkında çok çarpıcı tespitlerde bulunup, 2 gün sonra "fetö terör örgütü üyesi olmak" suçu ile gözaltına alınan, kemal kılıçdaroğlu'nun eski avukatı.
  tutuklanma gerekçelerinden biri ise, stv kanalı bazı özel platformlardan kaldırıldığında o platformlarda bulunan üyeliğini iptal etmesi olarak gösteriliyor..