engelleme seçeneklerimertalemdar kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


mertalemdar kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


mertalemdar kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


12· 0· 0· 0· 429 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • btc 30.000

  Bitcoin 30.000$ seviyesini aşması aynı zamanda yeni fırsatlar ve riskler de getiriyor. Bitcoin’in potansiyeli sınırsız olsa da, piyasa volatilitesi de yüksektir. Bitcoin’in fiyatı her an değişebilir ve beklenmedik düzeltmeler yaşanabilir. Bu nedenle, Bitcoin’e yatırım yaparken dikkatli olmak ve risk yönetimi yapmak gerekir.
 • sandbox vs enjin

  SandBox (SAND) coin ve Enjin (ENJ) coin arasında bazı benzerlikler ve farklılıklar var. Her iki coin de oyun dünyası için bir blok zinciri platformu oluşturmak amacıyla oluşturuldu. Ancak, SAND coinin piyasa kapitalizasyonu ENJ coinden daha yüksek ve işlem hacmi de daha fazla. Bununla birlikte, her iki coinin geleceği tamamen projelerin başarısına bağlıdır.
 • dogecoin

  Dün akşam saatlerinde Twitter logosunun yerini Dodge logosu aldı. Twitter kullanıcıları bu değişikliği hemen fark etti ve aldıkları ekran görüntülerini paylaştı. Logonun değişmesinin sebebi olarak Elon Musk’ın Dogecoin ile ilgili paylaşımları gösteriliyor.
 • solana sol coin

  Solana (SOL), 2017 yılında başlatılan bir blok zinciri projesidir. SOL, yüksek hızlı işlem onayları, düşük işlem ücretleri ve merkeziyetsiz uygulama (dApp) geliştirme imkanları sunar. Solana, son zamanlarda artan popülerliğiyle birlikte kripto para piyasasında yükselen bir varlık haline gelmiştir.


 • emin gür sirer

  Emin Gün Sirer, blok zinciri teknolojisi konusunda dünya çapında tanınan bir bilim insanıdır. Kendisi, Cornell Üniversitesi Bilgisayar Bilimi Bölümü’nde profesördür ve blok zinciri teknolojisi alanında önemli bir araştırma, geliştirme ve yayın faaliyeti yürütmektedir.Gögüsümüzü kabartan türk kendisi. Yerli otomobik (bkz: togg) ilede birlikte teknoloji geçirme hamlalaeri mevcut.

  Emin Gün Sirer daha detaylı incelek isteyen arkadaşlarım için..
 • kriptotrends.com

  arkadaşlar ziyaret ederek olumlu olumsuz eleştirilerinizi yazarsanız çok memnun olurum.Yazılmasını istediğiniz içerikleri aklınıza gelen herşeyi bu başlık altında paylaşırsanız çok memnun olacağım