engelleme seçeneklerimemo kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


memo kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


memo kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


blog yazarı 100duracell tavşanı (1029)
487· 23· 3· 0· dün
liseli genç arkadaşlarımızın bireysel gelişimlerine destek olmak ve farkındalık yaratmak amacıyla hazırlanmış bir gençlik fanzinidir.

ikisi de 2018 yılında olmak üzere toplam iki sayı çıkardık. bu iki sayıyı çoğunluğu bulunduğumuz ...devamını oku
liseli genç arkadaşlarımızın bireysel gelişimlerine destek olmak ve farkındalık yaratmak amacıyla hazırlanmış bir gençlik fanzinidir.

ikisi de 2018 yılında olmak üzere toplam iki sayı çıkardık. bu iki sayıyı çoğunluğu bulunduğumuz şehir olan diyarbakırda olmak üzere okullara ve toplamda binin üzerinde öğrenciye ücretsiz olarak dağıttık. başka yerlerde bulunan arkadaşlarımız da bunların baskılarını yaparak çeşitli şehirlerde dağıtımlarını yaptılar. fanzinimizin iki sayısı da ülkemizde en aktif fanzin raflarına sahip olan fanzin apartmanı raflarında da yerlerini uzun süre aldılar.

* fanzin apartmanı röportajı

* umut fanzin 1. Sayı
* umut fanzin 2. Sayı

ayrıca ilerleyen dönemlerde umut fanzinin yeni sayılarını çıkartacak ve geliştireceğimiz modelle binlerce gence ulaşması için çaba göstereceğiz.
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • zynga

  zynga poker ve farm ville gibi oyunların yaratıcısı amerikan oyun şirketi. 10 milyar dolara yaklaşan şirketleri özellikle mobil oyun şirketleri arasındaki en iyilerden biri.
 • unicorn

  mitolojik bir hayvan ismi olmakla birlikte girişimcilik dünyasında 1 milyar dolar değerlemeyi aşan start-up şirketler için kullanılmaktadır.
 • peak games

  uzun zamandır takibim altında olan türk mobil oyun şirketi. geliştirdikleri toy blast ve toon blast gibi mobil oyunlarla özellikle bulmaca oyunları kategorisindeki yerlerini isimlerine yakışır derecede zirveye taşımışlardı. daha önceden çeşitli oyunlarını 100 milyon dolar gibi fiyatlara satmışlardı.

  güncel haberlere göre şirketin tamamı 1 milyar 800 milyon dolar değerlemeyle zynga şirketine satıldı ve böylece türkiye'den çıkmış ilk unicorn olmayı başardılar. mutluluk ve gurur verici gerçekten. nice yeni unicornlar çıkartmak, yüzlercesini görmek dileğiyle!
 • 24 mayıs 2020 ramazan bayramı

  gelecekteki sohbetlerimize çokça konu olacak, dışarı çıkamadığımız, evlere ziyarete gidemediğimiz, misafirlerin gelemediği ve bayramı bayram yapan benzer davranışlar sergileyemediğimiz ilk ramazan bayramıdır. dileriz sonuncu da olur.

  bayramı şerifleriniz mübarek olsun doslar.
 • zengin mutfağı

  vasıf öngören oyunu. yetmişli yılların siyasi hayatının, bir köşkün mutfağına yansımaları ile dönemi anlatır. başrol şener şen. muazzam bir oyunculuk sergilemiştir. üstü kapalı politik mesajlar verir. işçi sınıfı, devrim, patron, fabrikalar, para, güç, güce erişmek, uşaklık etmek, savaşmak gibi kavramlar üzerine kurulmuştur.

  oyuna puanım: 9/10
  şener şene puanım: 11/10 *
 • ismini hak etme derdindeki öykü

  blogunu ve yazım dilini çok beğendiğim sevgili karga abimizin çıkartmış olduğu, umut vadeden öykü kitabı. meşguliyetlerimden sonra sipariş edip, muhakkak hemen aşağıya değerlendirmemi yapacağım.

  bu arada geçen gün damda yakınıma bir karga kondu, bilin bakalım aklıma ilk kim geldi?
 • pek bir şey yok