engelleme seçeneklerimemo kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


memo kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


memo kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


412· 3· 0· 0· 16 gün önce
daha önce çeşitli pek çok çalışma gerçekleştirmiş ve benim de bizzat dahil olduğum umutla bak projesinden arkadaşlarımızın başlatmış olduğu umut dolu bir kampanyadır. siz de biliyorsunuz ki okulların açılmasına çok az kaldı. ...devamını oku
daha önce çeşitli pek çok çalışma gerçekleştirmiş ve benim de bizzat dahil olduğum umutla bak projesinden arkadaşlarımızın başlatmış olduğu umut dolu bir kampanyadır. siz de biliyorsunuz ki okulların açılmasına çok az kaldı. ülkemin çeşitli yerlerinde kırtasıye malzemeleri eksiği olan ve bunu gideremeyen pek çok öğrenci var.

başlatılan kampanya ile bağış yapan destekçilerimizin çabalarıyla elde edilen bütçe çocuklar için çanta ve çanta içerisinde kalem, kitap, silgi ve defter gibi kırtasiye malzemeleri için harcanacak.

bağış yapan kullanıcılara da onları mutlu edecek küçük ödüller sunuluyor. siz de kampanya destek olmaz mısınız?
bilgi almak ve destek olmak için

ayrıca, destek olmaya karar veren hocalarımız, başlık altında yazabilirler mi? sözlükte böyle bir konuda nasıl bir potansiyel var görmek isteriz. destek olup, başlık altına yazmaya gönlü razı gelmeyen hocalarımız bana da yazabilir. ben de anonim bir şekilde ne kadar destek olunduğunu yazabilirim.
  • pek bir şey yok
18 yaşında, üniversiyeye hazırlanan bir lise mezunu. girişimcilik ve blog yazarlığı ile ilgileniyor. bir yandan girişim fikirleri ile ilgili çalışmalar ve görüşmeler yaparken diğer yandan gelecek blog isimli blogunda gelecek konulu içerikler üretiyor. yenilikçi karakteri ile değişiminin bir parçası olmak istiyor. farklı olduğu düşünülen bu iki alan, onun için aynı anlamı taşıyor: değişim.