engelleme seçeneklerimelike kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


melike kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


melike kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


583· 0· 0· 0· 196 gün önce
o kadar yalnız kaldım ki. o kadar kimsem yok ki.
önce terk edildim iki gün sonra iş yerime sevgilisiyle el ele gelen sevgilim tarafından aldatıldığımı öğrendim. daha sonra günlerce ağladım. tek bir arkadaşım dahi yanımda olmadı. ...devamını oku
o kadar yalnız kaldım ki. o kadar kimsem yok ki.
önce terk edildim iki gün sonra iş yerime sevgilisiyle el ele gelen sevgilim tarafından aldatıldığımı öğrendim. daha sonra günlerce ağladım. tek bir arkadaşım dahi yanımda olmadı. ağlamaktan gözümde gözyaşı kalmadı. günlerce yemek yemedim, su içmedim, yataktan hiç çıkmadığım günler oldu. bunların üstünden 2 hafta geçti. biraz daha topladım şükürler olsun ama bazen kafam gidiyor, aynı şu an olduğu gibi ağlıyorum.
çok seviyordum, hiçbir sıkıntı yoktu çok iyiydik. sarılıp duruyordu, öpüyordu sürekli. sonra bir gün yanıma gelmedi. sonraki gün de terk etti. önce anlamaya çalıştım, ne olduğunu anlatmasını istedim. geleceğimiz yok bizim dedi. iki gün sonra da bir aydır bana arkadaşım diye anlattığı kızla el ele iş yerime geldi. of Allah'ım canım çıkıyor canım. ne yaptım ben ne yaptım? sadece sevdim. annesi oldum ablası oldum, çok iyi davrandım. her an yanında oldum. sadece sevdim sözlük sadece sevdim. sadece öptüm sarıldım. bir saniye bile kötülüğünü düşünmedim. bana " yasını mı tutacaktım?" dedi. yasımı tutmasına gerek yoktu ama aldatmasına da gerek yoktu ya ona da gerek yoktu Allah kahretsin. sadece sevdim ya. ben bunu hak etmedim
hadi bunu yaşadım. hani nerede benim arkadaşlarım. hani nerede benim o korkunç çevrem? hani neredeler? neden günlerce yalnız başıma ağladım? neden en güvendiklerim şu an diğer arkadaşlarıyla konserlerde pikniklerde? neden ben yalnız başıma ağlarken arayıp sormadılar beni ya neden neden? nasıl bu kadar yalnız bıraktılar beni? ne yaptım ben bu kadar insana?
kafayı yemek üzereyim. ben buraya gelmeden önce ne hayaller kurmuştum. bu ne korkunç bir hayal kırıklığı? yıllarca bu günleri bekleyip nasıl bu hale düştüm ben? neden geçmiyor acım, neden gözümden sürekli yaşlar akıyor? neden artık odamdan çıkarken yeni bir güne başladığım için heyecanlanmıyorum ben, neden?
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • yazarların ruh hali

  üzgünüm biraz, sürekli her yaptığı şeye değer verdiğim ve desteklediğim sevgilim heyecanlı heyecanlı hedeflerimi anlatırken bu kadar şeye vakit ayıramazsın minvalinde şeyler söyledi.
 • yazarların ruh hali

  sözlüğe ilk girdiğim zamanlarda olduğu gibi yine okulum kapatıldı ve ben bu yüzden yine eve sıkıştım, kurtulmak için aylarca üniversite sınavına çalışıp gecemi gündüzüme katmıştım. üzgünüm
 • blog sözlük itiraf

  merhaba sözlük, beni hatırlar mısınız bilemiyorum ama ben sizi hatırlıyorum ve burada aktif olduğum o günlerimi özlüyorum. okuyanlar hatırlayacaktır 2020 Nisan zamanları sözlükte adeta yarışlar yaptığımızı çok güzel sohbetler ettiğimizi. o zamanlarda üniversiteyi kazanmaya çalışıyordum, şimdi üçüncü sınıfa geçiyorum. geçen yıl korkunç bir buhranın içindeydim, kurtuldum:)) tekrar kendime geliyorum, bu sefer daha iyi.
 • blog sözlük

  2020 nisan zamanlarında aktifliğinin en üst noktasına ulaşmış ve şimdi o zamanları özleten sözlüktür. 18 yaşında üniversite sınavına hazırlanan bir kızdım ve o zamanlar hayatımın en zor günlerini yaşadığımı düşünüyordum. üniversiteyi kazanınca her şeyin mükemmel olacağını düşünüp bundan güç alıyordum. nereden bilebilirdim ki asıl tokatları üniversitenin daha ilk yılından yiyeceğimi? varsın olsun.
 • hepsi geçmişte kaldı

  bu başlığın bundan bir önceki entrysi bana ait ve sanırım zamanı geldi sözlük. ben ki 5 aydır bununla savaşıyorum. hepsi geçmişte kaldı. ben artık 20 yaşında ve hayatın sillesini bu yaşta yemiş, kendine olan güvenini inancını yeniden kazanmış, kendi ayakları üstünde duran, ekonomik özgürlüğüne erişmiş bir kızım.
 • pek bir şey yok
 • hiç badisi yok