engelleme seçenekleriland kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


land kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


land kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


405· 0· 0· 0· 1077 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • blog sözlük itiraf

  Bir oyun vardı böyle çiçek yetiştirebildiğin çok güzel bir oyundu daaa isim falan da verebiliyordun , sırf sevdiğim birinin ismi var diye uygulamayı silemiyordum telde yer olmamasına rağmen '*'
 • blog sözlük itiraf

  Kötü olan tüm sözler laflar davranışlara rağmen yinede ona iyi gelmemi istediğim biri var onun iyi olmasını , ama iyi gelmeyeceğimi de biliyorum belki de bu yüzden bu acı
 • şahmeran cafe

  ODTÜ Mezunları Derneği Gösteri Sanatları Kulübü oyuncularının sunduğu , 2018-2019 Tiyatro Dönemi’ni Yücel Çelikler’in sahneye koyduğu, Roland Schimmelpfennig’den uyarlanan Şahmeran Cafe , başlangıçta Ağustos böceği ile karınca hikayesini anlattığını düşünseniz de sonrasında inanılmaz şok olacak detayların girdiği , daha çok genç ve kadın mültecilerin yaşadıklarını anlatmaya çalışan bir tiyatro eseri.
 • şahmeran

  Akdeniz üniversitesi bünyesinde tiyatro haftası günlerinde öğrencilere sunulan benim de izleme fırsatı bulduğum , ODTÜ mezunları derneği oyuncularının sunduğu Şahmeran Cafe adlı tiyatro oyununu anımsatan başlık.

  İlginç bir tiyatro oyunu olduğunu düşündüğüm için yazmak istedim. Sanılanın aksine mitolojik canlı olan Şahmeran'ı anlatan bir oyun değil.

  Ağustos böceği ile karıncanın hikayesi gibi anlatalan eser, mültecilerinin sorununu , özelikle küçük yaştaki kişilerinin başından geçenleri göstermeyi amaçlayan bir oyun yazısı.

  Başlangicta Ağustos böceği ile karınca hikayesini anlattığını düşünseniz de sonrasında inanılmaz şok olacak detayların girdiği , başlangıçta ne olduğunu anlamakta zorluk çekebileceginiz bir oyun olmuş , ama sabırlı olup sonuna kadar izlerseniz asıl konuyu ve verilmek istenen mesajı görebilirsiniz. Maalesef bizde sıkıcı olduğunu düşünüp ayrılanlar olmuştu.
 • pek bir şey yok