engelleme seçeneklerilacivertkadın kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


lacivertkadın kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


lacivertkadın kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


216· 0· 0· 0· 266 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • insanlarda bitmesi gereken davranışlar

  Tanımadığınız ve gülümseyerek sizinle konuşan insanın suratına bön bön bakmak, somurtarak cevap vermek. Mutlu olmak zorunda değilsiniz, ben de mutlu olduğum için size gülümsemiyorum zaten. Gel kendiliğinden bana gülümse de demiyorum ama karşılık ver çok mu zor hödük insan. Hayat enerjimi söküp atıyorsunuz.
 • blog sözlük itiraf

  Çok uzun zaman sonra orijinal hesabıma girdim ve gelen bildirimler beni fazlasıyla suçlu hissettirdi. Ne kadar normal bilmiyorum ama bir entry yi beğendiğim için beğenmekten çok, yazan kişinin beğenildiğini bilmesi için beğeniyorum ve gelen birçok bildirime bakınca insanların elinden bunu aldığımı farkettim. Ha dersiniz ki çok mu umrunda beğenenlerin, büyük ihtimalle değil.

  Sözlükteki en düz entrymi kötüleyen de meydana çıksın, ayıptır.
 • fener ol

  Milyon liraların döndüğü futbol piyasasından hiçbir çıkar sağlamayacak olan sıradan vatandaşların yirmi lira katkı sağladığı kampanya.
  Herkes istediği yere yardım etmekte özgür tabii ki ama aklım bir türlü almıyor bu denli fanatizmi, aynı parayı Kızılay'a bağışlasa insanlığa faydalı olabilecek, hatta yere atsa ihtiyacı olan biri bulup kullansa daha değerli olacak ama bu daha kıymetli bulunuyor ve zaten zengin olanları kendi cebimizden verip daha da zengin ediyoruz. Allah ıslah etsin.
 • whatsapp mesajlarını silmeyen insan

  Ara ara üç dört yıl önceki mesajları açıp okuyan insandır. Okur; üzülür, sevinir, sinirlenir, çok sinirlenirse o mesajları silmek ister sonra sinirinin geçmesinden korkarak silemez. Ayrıca yıllar önce söylenen sözü çat diye açıp gösterebilir çünkü mesajların yerlerini de az çok biliyordur. Bu sebeplerle de telefonunda ne kadar yer kalmasa bile her şeyi siler ama biricik mesajlarını saklar.
  Bir miktar psikolojik sorunları da olabilir, iyi davranın ona.
 • pek bir şey yok
 • pek bir şey yok