engelleme seçeneklerikredi banka kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


kredi banka kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


kredi banka kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


Bankalar ve finans kuruluşları arasında geçen her türlü bankacılık işlemlerini belge üzerinde sayısal analizlere dayanılarak verilen bir puan sistemidir. KKB (Kredi Kayıt Bürosu) tarafından düzenlenir ve rapor edilir. Bu belgeye sahip ...devamını oku
Bankalar ve finans kuruluşları arasında geçen her türlü bankacılık işlemlerini belge üzerinde sayısal analizlere dayanılarak verilen bir puan sistemidir. KKB (Kredi Kayıt Bürosu) tarafından düzenlenir ve rapor edilir. Bu belgeye sahip olmak için bir çok yöntem vardır. Bankalara kredi ge kredi kartı başvurusu yapmadan önce mutlaka öğrenilmesi gereken puan sistemidir.
Kkb skoru sorgulama islemi yapan biri ortalama ne kadar kredi alabileceğini tahmin edebilir.
Bu işlemi (bkz: Findeks), avea ve turkcell ile sorgulama şansına sahip olunur. Ücretli bir işlemdir. Her sorgulamada ücret alınır.
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • blog yazarı

  Hiç anlamadigi halde birden bire banka ve finans kuruluşları tarafından sunulan tüm hizmetler hakkında ordinaryüs seviyesinde bilgi sahibi olabilecek kişidir. Arkadaş anlardım bundan dört beş yıl önce bankadan, faizden.. simdi sor hangi banka ne kadar krediyi, ne kadar faiz oranı ve ne kadar vade oranı ile veriyor tak söyleyeyim. Tak benim adım cemil, ben içerim arkadaş.! Ramazandan sonra tabi Allah rahmet eylesin oda rahmetli oldu galiba. Ha blogların sonuna nokta org koyunuz... kredi banka ve taşıt kredisi ikisi de org. Ne reklam ne bisey al linksiz kopya hayırlı işler.
 • faiz oranları

  Banka ve finans kuruluşları tarafından halka itelenen veya itelenmek istenen, yine onların haklı olarak kazanç sağladığı, dinimize göre haram olan bir husustur. (bkz: Kredi kartı) veya (bkz: araç kredisi) gibi ürünler için en yüksek faiz oranları kesilir.

  Arttırın arttırın, dilediğiniz kadar arttırın faiz oranlarını. Elbet bir gün ekonomi düzelir de bizde size arttırırız.
 • 24 haziran 2018 cumhurbaşkanlığı seçimi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklamaya göre belirlenen tarih olarak biliniyor. Aslında erken seçim hakkında tüm detayları bloğum üzerinden verdim. Bu bilgileri trajı çok yüksek haber siteleri bile benden kopyalayıp yayınlamış. En azından emeğime karşılık kaynak gösterilseydi, kimse üzülmez ve hak gösterilmiş olunurdu. Dilerseniz erken seçim haberi başlıklı yazıma sizde göz atabilirsiniz.
 • pek bir şey yok