engelleme seçeneklerikoyekmegi kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


koyekmegi kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


koyekmegi kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


100battal gazi (750)
487· 22· 9· 3· bugün
doğdum doğalı şikesiz bir insanım
doğdum doğalı şikesiz bir insanım
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • kızların erkek kankaları

  tüm arkadaş eşleşmeleri için Aynı zeka seviyesine sahip olmak önemlidir. Anlaşamadığın biriyle iletişim kuramayacağın gibi arkadaşlık zaten edilemez.
  Olmaz, ateşle barut yan yana durmaz, doğru değil gibi düşünceleri olan birileri varsa eğer sadece tek bir şey söylenebilir; Kişi kendinden bilir işi.
  Bir de bunun zaten tipim değil kısmı var. Ha yani tipin olsa bir düşünür müsün?
 • yasaklar bitti. ne kadar normale dönüyoruz

  Şimdiye kadar market uzak diye yalnızca 2 defa bakkala çıkan biri olarak söylüyorum; bu yasaklara uyan sadece bir avuç insanız. Kutlamalar, protestolar tüm hızıyla devam ederken bizler balkondan izledik. Tam kapanmanın devam ettiği günlerde aşılama sadece %2 gerçekleştirilmiş. Madem aşılanmayacaktık neden kapandık? Vakalar yine artacaktır o zaman niye açılıyoruz? Hastalıkta değil bürokrasi ile baş etmeye çalışıyoruz. Bundan sonra yasaklara uyan bir insan evladı varsa aklından şüphe ederim. Zaten yaşayamıyoruz, evin içerisinde bunalımdan değil bari hastalanıp ölelim.
  Son olarak, kanadı bu devletten yana uçmuş bir kuş varsa onun da kanadı kırılsın
 • israil ve filistin sorunu

  Hepimizin çok yakından tanıdığı hatta kapı komşusu olduğu bir zihniyetin zuhur ederek oluşturduğu sorundur. Madımak'ta, Maraş'ta insan yakıp tekbir çeken zihniyetten farkı bambaşka bir kültür ile yetişmiş olmasıdır. Birinin işi görülecekse, birilerinin cebine para girecekse başka bir yerde yaşadığından bile haberi olmayan çocuklar ölür.
 • çorapla uyumak

  çorapsız uyuduğumda güvensiz hissediyorum. sadece yaz aylarında çorapsız uyuyabiliyorum o da sıcak diye fakat kışın sadece çorap değil patikle bile uyuyabilirim. cin değilim ama rahat hissediyorum
 • ütopya

  Okumayı henüz bitirdiğim thomas more kitabıdır. Döneminin en ahlaki değerlere sahip yargıçlarından biri olan more ütopya adını verdiği bir adanın içerisindeki politik ve sosyal düzeni gayet anlaşılır bir dille anlatmış. Günümüzde bile varlığını sürdürebilen ve refahı sağlayabilecek nice tespitlerin yapıldığı bir kitaptır.
 • pek bir şey yok