engelleme seçeneklerikimsesiz kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


kimsesiz kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


kimsesiz kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


11· 0· 0· 0· 818 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • diyet yapmak

  3 aydır doktor kontrolünde diyet yapıyorum. Yaklaşık 21 kilo verdim. hedefime 5-6 kilo kaldı. bu sürede hiçbir şekilde diyetimi bozmadım. haftalık listelerimi aynen uyguladım ve haftada 4-5 gün spor yaptım. ancak asıl olayın kilo verdikten sonra olduğunu da biliyorum. hedefime ulaştıktan sonra 1 yıl daha doktor gözetiminde sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirmem gerekiyor. umarım kilo verirken sahip olduğum kararlı tutumu önümdeki süreçte de sürdürebilirim.
 • olağan şüpheliler

  spoiler yememeniz için filmin google aramasındaki bilgilerine de bakmamanız gerekmektedir. filmi izleyen arkadaşlar hemen farkedecektir. bunun dışında overrated bir filmdir bence. yapım yılı itibariyle tahmin edilemez ve şaşırtıcı olmasına rağmen günümüzde aynı etkiyi yaratmaz ve aynı tadı vermez.
 • her şeye evet diyen insan

  bu insan aslında herşeye evet demiyordur. kendi sınırlarını belirlemiştir ve bu sınırlar içindeki "herşey"e evet diyordur. bu sayede boş yere yorulmuyor, yıpranmıyordur. belki evet demese kazanabileceği bir takım şeyleri elde edemiyordur ancak konforunu bunlardan daha kıymetli görüyordur. aylık 5.000 tl maaşa hergün traş olup takım elbise giyerek sınırları başkalarının belirlediği bir işte çalışmaktansa 4.900 tl maaşa serbest kıyafetle ve stressiz bir ortamda sınırlarını kendi belirlediği şekilde çalışmayı tercih ediyordur. şimdi tekrar düşünün ey hayır diyebilen insanlar, hanginiz 2. durumu tercih etmezdiniz?
 • the revenant

  eşimle birlikte izlediğimiz ilk filmdi ancak bizim için tam bir hayal kırıklığı olmuştu. di caprio'nun shutter island ile değil de bu filmle oscar alması konusu ise başka bir hayal kırıklığı bence.