engelleme seçeneklerikardanzarar kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


kardanzarar kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


kardanzarar kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


16· 0· 0· 0· 44 gün önce
Bir Çift Yürek - Marlo Morgan

"Sizleri ve yaşam biçiminizi anlamıyoruz, onaylamıyoruz ve kabullenemiyoruz ama yargılamıyoruz da” diyorlar Aborijinler bizler için.

İşte bu yargılamamayı başarabilsek pek çok şey için çözüm ...devamını oku
Bir Çift Yürek - Marlo Morgan

"Sizleri ve yaşam biçiminizi anlamıyoruz, onaylamıyoruz ve kabullenemiyoruz ama yargılamıyoruz da” diyorlar Aborijinler bizler için.

İşte bu yargılamamayı başarabilsek pek çok şey için çözüm bulabiliriz… Karşımızdakini anlamaya çalışsak, daha hoşgörülü olabilsek ve bir gülümsemenin hiçbir maliyeti olmadığını kavrayabilsek, yaşam kalitemizi daha yüksek mertebelere çıkarabiliriz…
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
  • gece geç uyumak

    Bir işim vardı benim.. 00:00 olmadan uyurdum.. 07:00’de uyanıp traşımı, duşumu vs halledip giderdim, düzenim vardı, hayatta bir hareket vardı. Akşam o iş çıkışı Maslak’ın deli trafiğini bile özledim. Nerede abi bu düzen bombok olduk. Şimdi 05:00’lere kadar diziler, filmler.. Ne uykusu ? Nereye uyuyoruz ? Nereye gidiyoruz ? Yarın ne işimiz var ? Ne yapıyoruz ?
  • sabah duş almak vs geceden duş almak

    Sonucunda temizliğin kazanacağı büyük kapışma. Buradan bir sosyal mesaj verelim sabah, öğle, akşam hiç farketmez lütfen bir topluluğa çıkmadan önce bu işlemi yapın! En sevdiğim tabiki sabah güne başlarken olan temizlik hissi, enerji, benim için harika bir duygu diyebilirim. Kesintisiz her sabah yaparım.