engelleme seçenekleriichbinberke2006 kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


ichbinberke2006 kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


ichbinberke2006 kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


235· 0· 0· 0· 524 gün önce
isim : berke

cinsiyet : erkek

yaş : 15

boy : ortalamanın altında, kısa.

kaç gösteriyor : boy olarak 13-14, sıfat olarak 17

kendisini kaç yaşında görüyor, hissediyor : 17

yaşanılan yer : almanya/nuremberg

şu an bulunduğu ...devamını oku
isim : berke

cinsiyet : erkek

yaş : 15

boy : ortalamanın altında, kısa.

kaç gösteriyor : boy olarak 13-14, sıfat olarak 17

kendisini kaç yaşında görüyor, hissediyor : 17

yaşanılan yer : almanya/nuremberg

şu an bulunduğu yer : yazdan yaza geldiğim memleketim tokat.

fiziksel görünüş : kısa boylu ama fit, kilosu gayet iyi, yaşıtlarına ve cüssesine göre baya güçlü.

nefret edilen insan tipleri : uzun boylular

nasıl biri : cesur

geleceğe dair hedefi : müstakil ev, porsche panamera

benimsediği dini inanç : islam

bilinen diller : türkçe (c2 seviyesinde), almanca (c1 seviyesinde), ingilizce (b1 seviyesinde)

araba sürebilme durumu : manuel, otomatik fark etmeksizin evet.

ehliyet : almanya da ehliyet alabilme yaşı 17 olduğundan 2023 de alacağım.

kendine ait oda : var

duş alma sıklığı : 2 günde bir sabah 7 veya öğlen 11 civarları

kullanılan şampuan : clear men cool sport menthol (600 ml) lik olandan.

kullanılan duş lifi : whalelife markası (mat siyah olanından)

günün en sevilen saati : öğlen 11-12 ve gece 01-02 suları.

odasının görünüşü : mat siyah ve beyaz uyumuyla şık bir oda.

en sevilen mevsim : sonbahar

en sevilen ay : kasım

en sevilen doğa olayı : yağmur

hırka giymeyi sever : hemde çok

z kuşağından nefret eder : kesinlikle

sevgili : yok

hoşlanılan : yok

seks için para ödüyor mu : partnere göre durum değişir şu anlık hayır.

en güzel geçen yılı : 2017

keşke o zamanlar var olsaydım denilen yıllar : 17-18. yaşımda denk gelecek şekilde 1998-1999 yılı

pizzasında hangi malzemeleri sevmez : zeytin

klişeleşmiş günlük sabah rutini : sağlam bir kahvaltıdan 25 dk sonra içilen bir nescafe'nin ardından bir saat ders.

sosyallik durumu : böyle bir şey yok

hobileri : forum sitelerinde ve interaktif sözlüklerde takılmak, kod yazmak.

en sevilen kitap : sherlock holmes dörtlerin esrarı
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • kerç politeknik lisesi katliamı

  8 Eylül 2018'de Roslyakov, 13 Ekim'de bir silah dükkanından yasal olarak kendisine bir pompalı tüfek ve daha sonra 150 mermi satın aldı. Tüfeği, Hatsan Escort Aimguard, 12 Gauge idi. Silahını ve patlayıcılarını annesinin ve kendisinin evinden çok uzakta olmayan terk edilmiş bir apartmanda saklamıştı. Katliamdan bir gün önce Vladislav, büyükannesine gitti ve resimleriyle birlikte biraz para aldı, ancak daha sonra onları kutsal bir İncil ve diğer dini kitaplarla birlikte yakmak için. 17 Ekim'de yani tam 3 yıl önce bu dakikalarda planı harekete geçirildi: Kerch Politeknik Koleji'nin arazisine 11:25 civarında girdi, ancak muhtemelen kafeteryaya bir bomba yerleştirdikten ve akranlarının davranışlarını dikkatlice analiz ettikten sonra, 12:08 civarında çekime başladı. . Yaklaşık 20 dakika süren çekim, bombanın patlamasının hemen ardından başladı.

  Kameralar Kerch Cellatının Politeknik'in merdivenlerinden inip çıktığını ve sınıf arkadaşlarına ve öğretmenlere rastgele ateş ettiğini ve koridorlardaki kitaplar ve yangın söndürücüler gibi rastgele nesnelerle birlikte olduğunu gösteriyor. Roslyakov'un diğer patlayıcıları işe yaramadı, ancak okulun etrafına bazı el bombaları attığı söylendi.

  Polis karakolu caddenin hemen karşısında olmasına rağmen, kolluk kuvvetleri yanıt vermek için tatlı bir zaman ayırdı, ancak polisin böyle bir durum için hiçbir zaman eğitilmemesi nedeniyle teşekkür edilebilir.

  öğlen 13 e doğru okul kütüphanesinde intihar etti. tüm kurbanlar huzur içinde yatıyordur umarım. ülke genelinde 3 gün yas ilan edilecek kadar büyük, dehşet dolu bir olaydı.
 • vladislav roslaykov

  tam 3 sene bu dakikalarda yapacağı katliam için okulun tuvaletinde son hazırlıklarını yapan 18 yaşında lise son öğrencisi. birazdan katliam yapacak. 20 kişiyi öldürüp, 70 kişiyi de yaralayacak. ardından öğlen 12 sularında okul kütüphanesinde kafasına sıkarak intihar edecek. kısaca Vladislav Igorevich Roslyakov , Rusya'nın sahibi olduğu Ukrayna'nın Kerç kentindeki Kerch Politeknik Koleji'nin öğrencisiydi . Kerch Politeknik Koleji'nde, kendisi de dahil olmak üzere 70 kişinin yaralanmasına ve 21'den fazla kişinin ölümüne neden olan bir katliamı organize etmesi ve yürütmesiyle tanınır.

  birazda biyografisine değinelim.

  Roslyakov, 2 Mayıs 2000'de Ukrayna'nın Kırım kentinde ( Rusya'nın bir parçası olarak) doğdu.). Arşintsevo olarak bilinen Kerç'in kırsal kesiminde büyüdü. Ailesi ona Vladik derdi. Roslyakov, Rusya'da yasaklanmış olan Yehova'nın Şahitleri topluluğunun bir parçası olan babası Igor ve annesi Galina tarafından baba tarafından büyükanne ve büyükbabasının evinde büyütüldü. Galina, Kerç'teki hastanede hemşire olarak çalıştı, ancak maaşı düşüktü. İgor, Afganistan'da birkaç yıl görev yapmış eski bir askerdi. Oradaki deneyim, beynine zarar verdi, bu yüzden sakatlık ödemeleri almaya başladı ve ayrıca alkolle mücadele etti. Igor, komşularını bir kılıçla tehdit edecek kadar ileri gitti. Komşular, Vladislav'ın sadist bir tavır sergilediği ve şiddete meyilli olduğu, sık sık mahalledeki kedileri taciz ettiği ve çılgınca güldüğü bildirildi, ancak bunlar sadece söylentiler. Kasabadaki kediler ortadan kaybolmaya başlayınca Vladik suçlandı ve komşular büyükannesinden onu bir psikiyatriste götürmesini istedi, ancak Vladik söylentileri reddetti ve Vladik'in davranışını normal buldu. Vladik 10 yaşındayken ailesi boşandı. Galina ve Vladislav çok kötü durumda olan bir daireye taşındılar ve Roslyakov büyükanne ve büyükbabasının evinde duş almak zorunda kaldı. Bazı komşular Galina'nın inancına bağlılığı nedeniyle Vladik'le yeterince zaman geçirmediğini veya davranışlarına dikkat etmediğini söylemeye başladı. Vladislav'ın okuldaki notları çok düşüktü, çok az arkadaşı vardı ama bilgisayar video oyunlarından hoşlanıyordu. Vladislav'ın BigSlims adında bir YouTube kanalı vardı ve Minecraft oynadı, ancak mikrofonuyla ilgili sorun yaşadığı sadece bir video yükledi. Ayrıca punk rock ile ilgilenmeye başladı ve annesinin onaylamadığı şekillerde giyinmeye ve hareket etmeye başladı. Buna rağmen ona karşı gelmeye ve dinine tükürmeye devam etti. Bir öğretmenin tavsiyesi üzerine Galina, sorununu çözeceğini umarak ona bir bilgisayar satın aldı; yapmadım.

  Roslyakov daha sonra 2015 yılında Kerch Politeknik Koleji'ne katılmaya başladı. Endüstriyel ve sivil binaların elektrikli ekipmanlarının kurulumu, devreye alınması ve çalıştırılmasında ana dalda ücretsiz eğitim aldı. Katılmak için otobüsle 40 dakika yolculuk yaptı. Roslyakov, zaman içinde ateşli silahlara ve silahlara eskisinden daha fazla ilgi göstermeye başladı. Basında çıkan bir habere göre, askeri gazileri çevrimiçi aramaya başladı ve onlardan ateşli silahlar ve patlayıcılar hakkında bilgi istedi. Otobüste bir makineli tüfek süngüsü veya bir av bıçağı taşıdığı için mahallenin çocukları da ondan kaçınmaya başladı. Bir noktada yerel airsoft ekibine katıldı. İnternette geçirdiği zaman, neo-Nazizm de dahil olmak üzere çeşitli ideolojilerle ilgilenmesini sağlarken aynı zamanda seri katiller, IŞİD ve evrim hakkında da bilgi araştırıyordu. VK gifleri ayrıca Şeytani sahne içeriyordu. Roslyakov'un bir keresinde bir sınıfa biber gazı sıktığı ve sınıf arkadaşlarına okuldan nefret ettiği ve "okuldaki herkesi seve seve öldüreceği" yönünde çok sayıda yorum yaptığı söylendiğinde akıl sağlığı kötüleşti ve işler biraz yokuş aşağı gitti. Ayrıca büyükannesinde daha fazla zaman geçirmeye başladı. Bu sıralarda Vladislav, 1999'daki Columbine Katliamı'na oldukça takıntılı hale geldi. Görünüşe göre kısa bir süreliğine de olsa bir kız arkadaşı vardı ve kendisini "herkesin tam tersi" olarak tanımlıyordu. Ayrıca, sadece ailesi tarafından zorlandığı için okula, yani koleje gittiğini söyledi. Kendi hayatı ve başkalarının hayatları için ilgisiz olduğunu ifade etti ve ayrıca empati göstermedi. Ayrıca, katliamından birkaç gün önce, ancak annesi işe gittikten sonra da olsa, intiharı açıkça düşünür ve okulu asardı. Katliamın olduğu gün romantik bir ilgi duyduğu bir kızı kurtarmak için, onunla okul kampüsünün dışında buluşması için mesaj attı.

  katliam hakkında ki yazılarımı birazdan (bkz: kerç politeknik lisesi katliamı) na yazarım.
 • jacobs

  en güzel, en mükemmel kahve markasıdır. nescafe şişirilmiş balondur. jacobsun yanında hiçbir şeydir. almanlarda sıklıkla jacobs kullanır. nescafeyle işleri olmaz.
 • pek bir şey yok