engelleme seçenekleriiçe gömük kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


içe gömük kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


içe gömük kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


349· 0· 0· 0· 1211 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • sözlüğe veda

  Sözlükte sevilmediğime inanıyorum. Konuştuğum kızlar benimle laf olsun diye konusuyorlarmış burada. Öyle söylüyorlar. Ben buna anlam veremiyorum. Samimi de gelmiyor. Bence burada bir ego düşürmece oynanıyor. Hem de durduk yere. Neyse allah selamet versin. Hoş kalın. Eyvallah.
 • yavşak

  Hislerine ket vurmaktan evladır. Duygularını sakladıkça mutluluğa varamıyor insan. Tecrübe ile sabittir. Suspus olursan çok, kimse sana gelmiyor bu hayatta. O yüzden biraz yavşak olmakta fayda var.
 • son güne bırakılan ödevler

  Son gün de kesin bir şey çıkardı yine yapamazdım ben bunları. Aram iyi değildi ödevlerle. Yazımı çirkin bulurdum. Küserdim kendime. Yapmak istemezdim. Ancak lisede başarılı bir öğrenciydim. Ta ki ruh sağlığım bozulana kadar.
 • bir insanı tanımanın en iyi yolu

  Onu sinirlendirip gerçek yüzünü görmek falan değildir. Birine kötü davranırsanız o da size aynı türden tepki verir. Bu çok doğaldır. Sakın böyle saçma işlere girişmeyin. Öyle bir şey yoktur. Hatta böyle yapmanız doğacak sağlam bir dostluğun temellerini yerinden oynatabilir.

  İnsanlar birbirini zamanla tanır. Bir insanın dengesiz bir hareket göstermesi onun kötü biri olduğu anlamına gelmez. Hatta diğerlerine nazaran çok daha iyi biri bile çıkabilir. İnsanlara şans vermek güzel bir şey. Tabii enayi konumuna düşecek kadar da küçülmemek gerekir. Bu çizgiler önemli.
 • pek bir şey yok
 • pek bir şey yok