engelleme seçeneklerihuseyinbey kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


huseyinbey kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


huseyinbey kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


248· 0· 0· 0· 1184 gün önce
Benim Gazi’de en sevdiğim şeylerden birisi de Gazinin ortamı. Gerçekten kimsenin kimseye karışmadığı,herkesin kendi halinde olduğu, belki de Ankara’da siyasi olaylardan en çok uzak olan üniversite. İnternette genelde Gazi ile ilgili ...devamını oku
Benim Gazi’de en sevdiğim şeylerden birisi de Gazinin ortamı. Gerçekten kimsenin kimseye karışmadığı,herkesin kendi halinde olduğu, belki de Ankara’da siyasi olaylardan en çok uzak olan üniversite. İnternette genelde Gazi ile ilgili Ülkücüler hakkında yazılar yazar. Bu yazıları ilk okuduğumda bende korkmuştum fakat okula gidince bu anlatılanların tamamen yalandan ibaret olduğunu gördüm. 3 Senedir Gazi’de okuyorum ve hiçbir siyasi kavga,olay görmedim. Evet okulda siyasi bir grup var ama kendi hallerinde kimseye zararları olmadan duruyorlar. Yani internette bu konuyla ilgili yazılanalr tamamen abartıdan ibaret. Buraya kadar her şeyi güzel anlattım ama Gazi Üniversitesi ile ilgili benim de sevmediğim şeyler mevcut. Mesela bunların en başında okulda alınan bir kararın herkese uygulanması geliyor. Şöyle ki ben okula girdiğimde not ortalaması hesaplanırken vizelerin yüzde kırkı , finallerin yüzde altmışı alınarak not ortalamanız hesaplanıyordu. Ayrıca bir derse devam edip nottan kalırsan, o derse seneye devam etmek zorunda değildin. Sadece sınavlarına girsen yetiyordu. Bir sene bu kurallar eşliğinde okudum. Daha sonra bu kuralları değiştirdiler ve bunu bize de uyguladılar. Yani ben okulu tercih ettiğimde şartlar böyle değildi. Fakat şimdi bir anda değişti. Bu tarz yönetimsel konularda canınız sıkılabilir bazen.
Ayrıca Gazi Üniversitesinin bölünmesini de unutmadım.
Bu arada Gazi Üniversitesi Merkez Kampüsü merak ediyorsanız , Gazi Üniversitesi Vlog adlı YouTube videosunu izleyebilirsiniz.
Ayrıca Gazi Üniversitesi hakkında merak edilen her şeyin cevaplandırdigi Gazi Üniversitesi Soru Cevap videosunu izlemenizi de öneririm.
Video izlemek istemiyorum, yazısını okumak istiyorum diyenler için : Gazi Üniversitesinde Okumak
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
  • mühendis maaşları

    Bundan yaklaşık 10 sene önce tatmin edici olandır. Şu an da ne yazık ki mühendis maaşları asgari ücret seviyesinde. 4-5 sene en zor bölümlerden biri olan mühendisliği okuyup mezun olduktan sonra bu maaşlarla karşılaşmak gerçekten üzücü. Mühendislik maaşları linkinden daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
  • ötrofikasyon

    Ötrofikasyon, göl gibi herhangi bir büyük su ekosisteminde, başta karalardan gelenler olmak üzere, çeşitli nedenlerle besin maddelerinin büyük oranda artması sonucu, plankton ve alg varlığının aşırı şekilde çoğalmasıdır.
  • pek bir şey yok