engelleme seçeneklerihbenol kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


hbenol kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


hbenol kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


1160· 0· 0· 0· 432 gün önce
Beni hemen anlamalısın, çünkü ben kitap değilim, çünkü ben öldükten sonra kimse beni okuyamaz, yaşarken anlaşılmaya mecburum.
Oğuz atay/tehlikeli oyunlar/hikmet benol
Beni hemen anlamalısın, çünkü ben kitap değilim, çünkü ben öldükten sonra kimse beni okuyamaz, yaşarken anlaşılmaya mecburum.
Oğuz atay/tehlikeli oyunlar/hikmet benol
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • risk

  Eveet gelelim şimdi şifremizi değiştik. Bu sürede 5-6 entry yazıldı benim hesabımdan. Tahminime göre 5-6 kişi girdi hesabıma. Çoğunlukla da büyük ihtimalle mesajları merakından girdi insanlar. Hatta birisi ne gördü bilmiyorum ama bana hakarette etti. Kendisiyle konuşcam. Başka bi arkadaş nickaltına girdi girdi. Başka birisi benim nickaltıma profilimde mevcut olan tivitır hesabımı ekledi ve takip etmemi istedi. Birisi bir arkadaşın enteylerini seri şekilde favorilere ekledi. Kimisi sıkıcı buldu...
  En büyük korkum birinin hesabımı tamamen silinmesiydi. Bunu yapan olmadı şükür. Umarım birilerini seri kötüleyen falan fa olmamıştır. Pek huyum değil beğen ve kötüle butonunu kullanmak.
  En nihayetinde sorunsuz atlattık. Bence iyi riskti şifre paylaşmak. Var mı görüp artırıyorum diyen?

  Edit: benim dışında atılan entryleri silmeyeceğim. sadece yukarıdaki girdimin numarasını ve bu girdiyi ben girmedim yazısını bakınız olarak editleyeceğim.
 • risk

  Yukarıdaki entryde bahsetmeyi unuttum 00.00 a kadar açık kalacak bu şifre. :)

  Edit: bir takım güvenlik ihlallerinden korunmak için 1 günlük süreyi 00.00 olarak değiştirdim. Ama 1 gün dediğim için sabah uyanınca isteyen kişiyle şifremi yarın 19.00 a kadar paylaşacağım. Zaten 13.00 da falan uyanıyorum jsmzkms
 • risk

  Bu girdiye blog sözlük şifremi yazmaktır.
  Yapıyorum. Önemlidir okuyunuz.
  Ama önce birtakım açıklamalar yapacağım.
  Öncelikle bu girdimin ekran görüntüsünü girdiyi paylaşır paylaşmaz alacağım. Zira bu hesaptan ve kayıtlı olduğu mail adresinden ben sorumlu olduğum için bir münasebetisin herhangi küfür hakaret cinsellik ırkçılık vb. İçeren herhangi bir Davranışlarında (mesaj emtry vb.) hem kendimi hukuki olarak koruyup hem de bunu yapan şahıs için hukuki süreçleri başlatmak adına elimde olmasında fayda var diye düşünüyorum. Yani girip bu entryi silerek kurtulamazsınız denemeyin. Zaten bu entrynin silindiğini farkettiğim anda da şifremi tekrar değişeceğim.
  Peki neden bunu yapıyorum?
  1- öncelikle çok sevdiğim bu sözlükteki yazar profilini merak ediyorum. Neler yapacaklar hesabımda? Gerççekten yukarıdaki açıklamaya rağmen bir terbiyesiz çıkacak mı?
  Bütün mesajlar duruyor arkadaşlar okuyabilirsiniz.
  Girip kendi nickaltınıza adıma iltifatlar yazabilirsiniz.
  Entryler girebilirsiniz.
  Entrylerimi silebilirsiniz (ama yapmayın noolur seviyorum ben onları)
  Kendinize mesaj atabilirsiniz...
  Ne isterseniz. Sizin hayal gücünüze kalmış.
  Mesajlardan Sadece angrbirdüm ile olanları siliyorum. Çünkü onunla sözlük dışında da çok fazla gevezelik yapıyoruz.
  2-küçük bir sosyal deneye girişmiş oluyorum
  3- kimlerin girip neler yapacağını merak ediyorum.
  Şimdiden sınırları aşmadan kullanan herkese teşşekkür eder yönetim tarafından ceza yememeyi umar sınırı aşanlara ise hukuki sürecinde başarılar dilerim.
  Kullanıcı adı: hbenol
  Şifre: agahbeyoğlu
 • napoleon on the bellerophon

  Ben ki sözlükte yazan kesimde olup cok fazla girdi okumamama rağmen yazılarına denk geldiğim bir yazar. Kendisi ile ufacık bi konuşamıs olmuştu. Ve gayette canayakın birisine benziyor. Bol yazmaları olsun.
  Daha geniş zamanda daha geniş günlerde... *

  Edit: okumamamamamamama olarak düzeltildi.