engelleme seçeneklerihavuc kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


havuc kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


havuc kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


12· 0· 0· 0· 689 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • don't look up

  güzel film, izlenir. politika ve toplumsal göndermeleri, mesajları boldu. dünyayı yok edecek bir kuyruklu yıldız kısmını değiştirdiğimizde mesela pandemi ya da ekonomik sıkıntıları koyduğumuzda senaryoda hiçbir bozulma olmaz. abartı bir durum da olmaz. gerçekten yaşananlar bunlar çünkü.
 • günde bir saat kitap okumak

  ya bunu bile yapmak zor gelir mi insana. yılbaşında hedef olarak bunu koydum kendime. tam iki hafta olmuş yılbaşı geçeli. yok yine olmadı. iki gün okumuşumdur max. biri bana kitap okuma perilerini yüklesin acil.
 • saç dökülmesini engellemenin yolları

  neredeyse kendimi bildim bileli saçım dökülüyor sanki. psikoloji bozan bir durum.

  tavsiye üzerine bir süredir elz kozmetik diye bir markanın ürünlerini kullanıyorum. adamlar zaten saç dökülmesine yönelik peptix diye bir seri yapmışlar. serumlar, şampuanlar vs. var.
  anladığım kadarıyla bunun üstüne yoğunlaşmışlar özellikle. bu sorundan muzdarip olanlara deneyin diyorum. sizde de bendeki gibi işe yararsa duacım olacaksınız dostlar...
 • çocukken sorgulanan şeyler

  yıllarca nefes almanın refleks mi bilinçli mi olduğunu sorguladım. çok ciddiyim. nefes almayı unutacağım şimdi bakalım alacak mıyım falan gibi saçma sapan deneyler yapıyordum kendi kendime. iyi yaşamışım ben he.
 • lenovo

  fiyat performans açısından beğendiğim bir markaydı. iphone alamıyorsanız çin markalarına mecbur kalıyorsunuz sanırım. en azından benim için öyle oluyor. fakat lenovodan sonra xiaomi'ye geçtim. huawei çıkınca da favorim o oldu artık.
 • telegram

  aşırı faydalı gruplar var. onları bulmak lazım. bedavaya ders notu pdf, çeşitli eğitim kaynakları, bilgisayar programlarının crackleri falan bulunuyormuş sanırım. daha bir sürü şey vardır, ilginize göre. ben ders notları için vs. yararlanmıştım.
 • anketör

  üniversitenin ilk yılında yazın yapmıştım bu işi. bir klişedir ama haklılar. bir kere yaptıktan sonra şimdi her anketöre duruyorum. hallerinden yeni anlamaya başladım. zaten insanları durdurup, o soruları tamamlayabilken ayrı çileyken bir de bazı değişik insanlara rastlıyorsunuz. onlar sizi sabır testinden geçiriyorlar. günün bütün öfkesini sizden çıkarıyorlar. aman, aman allah kolaylık versin.