engelleme seçeneklerihaplo means alone kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


haplo means alone kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


haplo means alone kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


593· 0· 0· 0· 49 gün önce
Yeni bir hayat yaratma fikri ya da içinde olduğun hayat için yeni bir sen yaratma fikri
hangisi daha ulaşılamaz?
Yeni bir hayat yaratma fikri ya da içinde olduğun hayat için yeni bir sen yaratma fikri
hangisi daha ulaşılamaz?
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • system of a down

  siyasi ya da ideolojik sebeplerden ötürü ülkemizde sevilmeyen bir gruptur, ama müzik konusunda başarılı oldukları tartışmaya açık değildir. sadece müzik olarak bakarsanız konuya tavsiye ederim.
 • jabbar

  marmariste yaşadığım sürede bir çok defa karşılaştığım ve sohbet ettiğim kişi, o sıralar başka bir mekanda sahne alıyor gece orada bitince güzel bir kafayla bizim sahneye de misafir oluyordu. çok güzel adamdır isim yapmasına ve emeğinin karşılığını alması çok güzel oldu gerçekten darısı freezebee 'nin başına.

  buraya çok sevdiğim (bkz: gevende)'de grubunun bir şarkısının farklı yorumunu bırakıyorum. başarıların daim olsun mücahit abi
  tık
 • john butler

  dinlediğim en iyi akustik solo performanslardan birinin sahibi, eğer sadece gitar dinleyerek kendi içinizde bir yolculuğa çıkmak istiyorsanız. denizler altında 20.000 fersah tadında bir şarkı bırakıyorum.

  ocean
 • michael kiwanuka

  soul müzik için 2012 yılından beri ilerleyişini hiç bozmadan sürekli yükselen bir arkadaşımızdır kendisi, ses muzik ve yaklaşım olarak çok beğeniyorum kendisini bu tarz havalarda camın önünde durup sıcak bir içecek eşliğinden hiç kıpırdamadan öylece dışarıyı izlerken arkada böyle bir şey çalmalı.

  leve & hate
 • annenmaykantereit

  3 genç sokak müzisyeni ile tanıştırmak istiyorum sizi belki çoğunuz instagram ve twitter gibi platformlarda bu üçlüye denk gelmiş olabilirsiniz. bu adamlar çok değerlenecek arkadaşlar bebek yüzlü bir solist siyahi gırtlağı diye tabir edilen bir ses tonu uyumlar coverlar çok başarılı
  bir şarkı bırakayım size belki dinlersiniz.

  tom's Diner (cover)
 • pek bir şey yok