engelleme seçeneklerihaplo means alone kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


haplo means alone kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


haplo means alone kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


597· 0· 0· 0· 52 gün önce
Yeni bir hayat yaratma fikri ya da içinde olduğun hayat için yeni bir sen yaratma fikri
hangisi daha ulaşılamaz?
Yeni bir hayat yaratma fikri ya da içinde olduğun hayat için yeni bir sen yaratma fikri
hangisi daha ulaşılamaz?
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • mutsuzken kilo vermek

  aylar süren düzenli beslenme spor ile aldığım 10 kiloyu canımı yakan 10 günlük bir süreç sonrası kaybettim. bütün sinirim stresim kızgınlık ve hayal kırıklıkları kilo kaybı olarak geri dönüyor.

  kilo problemi olan insanlara tavsiyem her konuyu kafanıza takın bol alkol ve sigara tüketin uyku düzeninizin içinden geçtikten sonra sizde hayal ettiğiniz kilolara ulaşabilirsiniz.
 • system of a down

  siyasi ya da ideolojik sebeplerden ötürü ülkemizde sevilmeyen bir gruptur, ama müzik konusunda başarılı oldukları tartışmaya açık değildir. sadece müzik olarak bakarsanız konuya tavsiye ederim.
 • jabbar

  marmariste yaşadığım sürede bir çok defa karşılaştığım ve sohbet ettiğim kişi, o sıralar başka bir mekanda sahne alıyor gece orada bitince güzel bir kafayla bizim sahneye de misafir oluyordu. çok güzel adamdır isim yapmasına ve emeğinin karşılığını alması çok güzel oldu gerçekten darısı freezebee 'nin başına.

  buraya çok sevdiğim (bkz: gevende)'de grubunun bir şarkısının farklı yorumunu bırakıyorum. başarıların daim olsun mücahit abi
  tık
 • john butler

  dinlediğim en iyi akustik solo performanslardan birinin sahibi, eğer sadece gitar dinleyerek kendi içinizde bir yolculuğa çıkmak istiyorsanız. denizler altında 20.000 fersah tadında bir şarkı bırakıyorum.

  ocean
 • pek bir şey yok