engelleme seçeneklerihaginin sol ayagi kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


haginin sol ayagi kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


haginin sol ayagi kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


139· 0· 0· 0· 40 gün önce
Nice mutlu yıllara hayallerimin, gerçeklerimin, çocukluğumun ve geleceğimin kahramanı. Çocuklarıma hatta torunlarıma anlatacağım seni, balkanlardan gelen en güzel şeydi diyeceğim. İzleteceğim monaco’ya attığın golü, rapid wien’i ...devamını oku
Nice mutlu yıllara hayallerimin, gerçeklerimin, çocukluğumun ve geleceğimin kahramanı. Çocuklarıma hatta torunlarıma anlatacağım seni, balkanlardan gelen en güzel şeydi diyeceğim. İzleteceğim monaco’ya attığın golü, rapid wien’i bitirişini izleteceğim, bilbao’yu nasıi yıktığını göstereceğim. tarihe nasıl geçtiğini nasıl kalbimize taht kurduğunu, sağ ayağına yazılan ansiklopedileri satır satır okuyacağım ve diyeceğim ki futbolun gördüğü en iyi solaklardandı. İyi ki doğdun iyi ki imza attın galatasaray’ıma.
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
  • 7 eylül 2019 türkiye andorra maçı

    Kötü takıma karşı oynamak zor falan değildir takım hazırlanmadan çıkmıştır. Bunun tek açıklaması budur. ciddiyetten uzak bir oyun vardı zaten ilk yarıda. Rakip takım birkaç gömlek üst seviye olsa o golü de atamazdık. Takımın kendine acilen çeki düzen vermesi gerek.
  • çay içilen bardağın lezzete etkisi

    çay değil de bira ile ilgili bu konuda bir araştırma yapılmış farklı farklı bardaklarda aynı birayı tadımcılara içirip farklı tat aldıklarını tespit etmişler, ayrıca bardak ve sunum şekillerinin bira üzerinde kimyasal etkileri de gözlemlenmiş. sadede geleyim; mantıken birada böyle bir fark varsa çayda da olabilir ama bence çay içilen konuma zamana duruma göre değişir. misal uzun yola çıktıysam karton bardakta üşürken içtiğim çayı en güzel bardakta içtiğim çaya değişmem. he yorgunken evde uzanıp içeceğim çayı da güzel kocaman bi cam fincanda içmeyi tercih ederim. bu böyle uzar gider tutun beni(*:swh) olur da konunun uzmanı çıkarsa bilgilendirsin.