engelleme seçenekleriglava kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


glava kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


glava kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


298· 0· 0· 0· 443 gün önce
kimseye hakaret etmeden, kimsenin görüşüne, inancına, sevip-sevmediğine karışmadan fikirlerimi ifade etmeye çalıştığım sosyal ortam.

yakın zamanda bu ortamdan bir süre uzaklaştırıldım. bu kesinlikle bana yapılan bir haksızlıktı. ...devamını oku
kimseye hakaret etmeden, kimsenin görüşüne, inancına, sevip-sevmediğine karışmadan fikirlerimi ifade etmeye çalıştığım sosyal ortam.

yakın zamanda bu ortamdan bir süre uzaklaştırıldım. bu kesinlikle bana yapılan bir haksızlıktı. sırf bu haksızlığınızı yüzünüze vurabilmek için geri döndüm. nedir sizdeki bu kibir? sizden olmayana, biraz aykırı olana duyduğunuz bu nefretin sebebi nedir? neymiş? hep müstehcen başlıklar açıyormuşum. bu hangi kuralı ihlal ettiğim anlamına geliyor? burası 18 yaş altı çocukların eğitildiği bir çocuk parkı mı? müstehcen başlıktan rahatsız olacaksanız internete girmemeniz gerekiyor.

bakın az önce de beyaz gömleğin içine siyah sütyen giymek diye başlık açtım. hadi gidin kötüleyin. çünkü hepiniz sütyen kullanmayan cinsiyetsiz meleklersiniz. hiçbirinizin var oluş sebebimiz olan seks ile ilgili bir fikri yok. hepiniz aseksüelsiniz.

bana troll diyorsunuz ama troll'ün kelime anlamını da yine siz belirliyorsunuz. açtığım başlıkları okurken gülümsediğinizi de biliyorum. bir nevi ikiyüzlülük de var ortada. peki nedir bu gerginlik? blog sözlük çok nezih bir ortam diyebilmek mi hayattaki en büyük tatmin duygunuz? varsın nezih olmasın arkadaşım. sana hakaret mi ediyorum? çoluğuna çocuğuna kötü şeyler mi öğretiyorum? gelmişim, tamamı yetişkinlerden oluşan bir interaktif sözlükte yazıyorum.

buranın adminlerine de bir çift sözüm var.
popülist olmayın. bir avuç çoluk çocuk kankacılık ağlarına zarar geliyor diye size ağlayınca konuyu ölçüp tartmadan adam uçurmayın.

sevgiler, selamlar.
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
  • pek bir şey yok