engelleme seçeneklerigereksizadam kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


gereksizadam kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


gereksizadam kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


47· 0· 0· 0· 1664 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • yunan mitolojisi

  herhalde bu mitolojide favori karakterim Prometheus'tur. ilk insanı yaratan ve her şeyi göze alıp ona ateşi (bilgiyi ve aydınlığı) veren, bunun için zincere bağlanıp, her gün eti kartallara parçalatılan, başkaldırının simgesi olan adam gibi adam Prometheus.
 • medine hurmasından rakı yapımı isimli bitirme tezi

  öncelikle troll değil gerçektir. hatta bunu yapan öğrencilerden biri bunu kendi twitter hesabında paylaşmıştı, şans eseri denk gelmiştim. altında ciddi ciddi açıklamıştı çocuk. hurmayı fermante ettiklerini, her hurmadan yapamadıklarını bu yüzden medineden bilmem ne cinsi hurmadan yaptıklarını falan anlatmıştı. ki çocukların bölümü gıda mühendisliği. sürekli bu tarz fermante olaylarıyla uğraşıyorlar. hemen saldırmazsak daha mı doğru olur sanki.
 • youtube'da zirveye çıkma rehberi

  1) birkaç tane oyun videosu çekiyorsunuz.
  2)bolca küfür
  3) YouTube a reklam veriyorsunuz birkaç günlük, sürekli sizi öneriyor.

  Tadaaaaa YouTube fenosusunuz.

  Bundan sonra ise yerinizi korumak için diğer yayıncılarla laf dalaşına girmeniz gerek.
 • paranormal olaylar

  (bkz: kameranın icadından sonra mucizelerin durması)

  yıl olmuş 2016 ufo yada mucize videoları halen 240p. yahu demezler mi adama herkesin elinde android telefonlar,iphoneler var ne bu video kalitesi diye.

  bu görüntü kalitesinden bahsetmişken, çocukken arkadaşta bu kalitelerde video çeken bir telefon vardı.hatta video çekerken durdurma özelliği falan bile vardı o derece. pek kimsede yoktu tabi o dönemde böyle bir özellik. duvara doğru koşup, tam duvar dibinde durdururduk videoyu. sonra oradan çekilir, videoyu devam ettirirdik. arkadaşları da duvardan geçiyoruz diye kandırırdık. ne günlerdi be...