engelleme seçeneklerifuzuli kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


fuzuli kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


fuzuli kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


9· 6· 2· 2· bugün
yaşam kaygısı çekmediğim bir zaman dilimi.
yaşam kaygısı çekmediğim bir zaman dilimi.
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • ölürken söylemek istediğim şey

  öldükten sonra arkamdakiler daha fazla ağlamasın diye onlara daha az dram yaşatmaya çalışırdım sanırım. Düşüncesiz olmamak gerek sonuçta . ölürken bile . Güzel şeyler söylemek için de ölmeyi beklemeyin. Ölürken kendinizden nefret ettirin.

  "Yaşarken anlaşılmaya mecburum." ölürken değil.
 • tamino

  Dinlerken beynimi kulaklarımdan akıtan şarkıcıdır. Her türden müziği dinlemeye çalıştığım bu hayatımda , beni etkileyen nadir sanatçıların arasında en genç ve yeteneklisi olabilir. Anlatmaya bilgimin yetmediği melodisi ile beni her dinlediğimde etkilemeyi başardı . Ölüm marşlarımın arasında da çoktan yerini aldı. dinle.
 • 22 eylül 2020 eba'nın çökmesi

  valla devlet için çok değil birkaç bin lira harcanılarak çözülebilecek bir problemdir.Asıl problem, -her konuda- onca vatandaşın düşündüğünü , yapacağı işin okulunu okuyan insanların düşünememesi midir ? - veyahut bizim çokbilmişliğimiz mi ?
 • ayrılık arefesi

  Son çarelerin bile tükendiği, onsuzken nasıl yaşadığınızı hatırlamaya çalıştığınız, lanet, yıpratıcı bir dönemdir. Genelde boğazda kocaman bir düğümle birlikte yutkunursunuz. etrafınızdaki her şey size onu hatırlatır artık.

  İyi yanları da var. Tecrübe kazandırır, empatiyi arttırır, duyguları kontrol etmeyi öğretir, sevgiyi öğretir, pişmanlığı öğretir.

  [http://https://www.youtube.com/watch?v=ks0u7ROVdCM ]