engelleme seçenekleridmlabrb kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


dmlabrb kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


dmlabrb kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


100çıtırdayan kıvılcım (55)
130· 3· 1· 0· 4 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • aşk 101

  Netflix’te böyle başarılı yapımlarla beraber Türkiye’de ki abone sayılarını arttırmayı başarmış oluyor. Fakat aboneliklerin ücretli olması birçok izleyicinin olumsuz geri dönüşler almasına neden oluyor. Durumlar böyleyken de Türk izleyici platformu olan ve bedava üyelik açabileceğiniz Puhu TV, gönülleri fethetmeye devam ediyor.

  https://paratic.com/ask-101-dizisi/
 • garanti bankası

  1946 yılında Ankara’da kurulan bir bankadır. 30 Eylül 2014 tarihi itibarıyla 107 milyar ABD dolarına ulaşan konsolide aktif büyüklüğü ile Türkiye'nin en büyük ikinci özel bankasıdır. Banka olmasının yanı sıra hisse senedi adı altında da alım satımı yapılmaktadır. Buradan da takip edebilirsiniz.
 • dolar

  Özellikle amerika birleşik devletleri ve kanada olmak üzerek kimi devletlerin para birimi. Geçen hafta 6.85 civarında dar bantta hareket eden kur yeni haftaya sınırlı düşüşle başladı. Canlı dolar takibini buradan yapabilirsiniz.
 • picasso

  Pablo Picasso, tam adı ile Pablo Diego José Francisco de Paula Juan Nepomuceno María de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Ruiz y Picasso (25 Ekim 1881 - 8 Nisan 1973), İspanyol ressam ve heykeltıraş.
 • palto

  kalın kumaştan yapılan ve soğuk havalarda giysinin üstüne giyilen, kollu ve etekleri dizkapaklarının aşağısına değin uzanan, önden düğmeli üst giysisi.
 • erdal tosun


  organize işler'de finalde, tolga çevik film boyunca susan erdal tosun'a sorar:

  - neden konuşmuyorsun abi?
  + çok konuştum bi faydasını göremedim, ben de sustum.