engelleme seçenekleridenizcakmak kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


denizcakmak kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


denizcakmak kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


blog yazarı 100defans oyuncusu (18)
195· 57· 2· 0· 3 gün önce
Thoreau'nun Walden Gölü'nde yazdığı "Nerede ve Ne İçin Yaşadım" (Where I Lived and What I Lived For) kitabından sizler için hazırladığım 10 alıntıyı okuyabilirsiniz

https://www.denizcakmak.com/thoreaunun-nerede-ve-ne-icin-yasadim-kitabindan-10-alinti/
Thoreau'nun Walden Gölü'nde yazdığı "Nerede ve Ne İçin Yaşadım" (Where I Lived and What I Lived For) kitabından sizler için hazırladığım 10 alıntıyı okuyabilirsiniz

https://www.denizcakmak.com/thoreaunun-nerede-ve-ne-icin-yasadim-kitabindan-10-alinti/
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • leyla ile mecnun

  birçok kişi, dizinin başlamasını kötü olarak yorumladı. bana kalırsa, gayet iyi başladı. İlk 3 bölümü dikkatle izledim. Eski bir arkadaşla sohbet etmek gibi geldi. İzlerken kocaman kahkahalar atmayı beklemiyorum. Bu dizinin sıcaklığını hissetmeyi seviyorum. Gayet iyi başladığını görüyorum. İzlemeyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Dizinin sevilmesinin nedenini ise kapsayılıcığı olarak görüyorum. daha önceden bahsetmiştim. Bana kalırsa, her türlü izlenir. Tavsiye ediyorum sözlük.
 • ekşi'de yazar olunca burayı terk edecek olmak

  saçma önermedir. Orada da yazarım. Hatta orada da birbirimizi takip edebiliriz.
  Bunu bir kenara bırakalım. Bana kalırsa ikisi ayrı kulvarlarda... Burada daha çok blog yazarları var. Bu nedenle, blog yazarının dünyasını hissedebiliyoruz. orada her kesimden insan var. Orası daha çok türkiye gibi. blog sözlük ise kadıköy gibi. İkisini de takip ediyoruz.
  Seçim yapmak zorunda değiliz. Burada yazar olanlar, orada da yazar olabilir. İstediği zaman orada istediği zaman burada yazar. Olay bu kadar basit.
 • tatil

  İnsanın yenilenmesini sağlayan keyifli zaman aralığıdır.
  Yenilenmek için ihtiyaç duyulan zamandır. Bünyeye iyi gelir. Ruhu besleyebilir.
 • hayal kurmak

  buraların hareketleneceğine dair hayallerim var. keşke her şey tersine dönse... Yeniden blogların devri başlasa... Herkes blog okumak için heyecan duysa ve blog yazmaya başlasa... Ne güzel olmaz mıydı?
 • sütlü kahve

  içimi rahat olan etkili kahvedir. hem süt tadını alırsınız hem de kahve... işte buna derler sütlü kahve... uyumadan önce bile içilebilir. Uykuyu kaçıracak kadar sert değildir. Blog yazarken de tercih edilebilir.
 • uzaktan çalışmak

  çağımızda büyük avantajdır. yol derdi çekmemektir. insanlarla uzaktan ilgilenmektir. Böylelikle yakında olunca edinilen dertlerden uzaklaşmaktır. ancak, ciddi disiplin gerektirir. İnternette savrulmamak için ciddi disiplin gerekir.