engelleme seçenekleridaisybaby kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


daisybaby kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


daisybaby kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


730· 0· 0· 0· 1362 gün önce
son yüzyılda içi boşaltılan bir kavram oldu, üç günlük ömüre beş asırlık duygu sığar mı hiç!? Sığmaz, neden onca şair aşk’ı tanımlamaya uğraştı sanıyorsunuz? Romanları aşan bir duygu bütünüdür çünkü bu, kalbin anlatsa ...devamını oku
son yüzyılda içi boşaltılan bir kavram oldu, üç günlük ömüre beş asırlık duygu sığar mı hiç!? Sığmaz, neden onca şair aşk’ı tanımlamaya uğraştı sanıyorsunuz? Romanları aşan bir duygu bütünüdür çünkü bu, kalbin anlatsa dilin çözülmez ki.
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • koton

  Açıkçası övmeyeceğim, genel olarak marka eleştirisi yapmam gerekirse, bazı ürünleri özellikle “değmeyecek” kumaş kalitesine ve tarza sahip Ürünleri gereksiz koleksiyon adı altında pahalı satılıyor.
  Pantolonları dönem dönem kaliteli, bazı dönemlerde facia olarak çıkıyor. Tişörtlerinde de yüzde yüz *cotton* ibaresine rastlamadım lakin bazı kumaş tişörtleri ideal kalitede. Markaya Haksızlık etmek istemem ama bu gibi durumları da mevcut.
 • alkol almadan eğlenebilmek

  bana biraz bu anlatım ve yorumlama saçma geldi, eğlenebilmeyi* ne zamandan beri alkollü veya alkolsüz ayırıyoruz? eğlenmek için alkol şart diye yazılı kural olmadığına göre, eğlenmeye ayriyetten ayrı bir sınıf açarak alkolsüz* tanımlamaya gerek olmadığını düşünmekteyim.
 • ölürken söylemek istediğim şey

  Eğer yanımda sevdiğim olursa “bil ki seni her gün çok sevdim, seni düşüncemde bile aldatmadım. Yaşarken beni mutlu ettiğin bana sevgini verdiğin için teşekkür ederim.” Demek isterim,
  Eğer yanımda çocuklarım veya torunlarım olursa “ pişman olmayacağın hayatı yaşa, hayat her şeye rağmen güzel seni-sizi çok seviyorum.”