engelleme seçeneklericüda kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


cüda kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


cüda kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


100duracell tavşanı (1417)
352· 11· 0· 0· 10 gün önce
dopdolu bir sevgi ve merhametle dünyaya (ağır) gelen, yapılan kötülüklerle güçlenen, kendini sonsuza kadar es geçmiş ve tek amacı çocukların yüzünde ki gülümseme olmak olan bir havva kızı..
dopdolu bir sevgi ve merhametle dünyaya (ağır) gelen, yapılan kötülüklerle güçlenen, kendini sonsuza kadar es geçmiş ve tek amacı çocukların yüzünde ki gülümseme olmak olan bir havva kızı..
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • halil sezai'nin 67 yaşındaki adamı dövmesi

  insanları bir başkasının inançları, ibadetleri, düşünceleri niye bu kadar ırgalıyor ki? ya da şiddetle karşılık verecek kadar nasıl kinlenmiş olabiliriz? şiddet sizin rahatsızlığınıza çözüm mü? bir insanın inancı birini niye bu kadar rahatsız eder ki?

  tek dileğim ; insanların birbirlerinin inançlarına, düşüncelerine, yaşayışlarına müdahil olmaması. lütfen herkes kendi hayatına baksın artık noooluuur.
 • 13 eylül 2020 trabzonspor beşiktaş maçı

  3 puanla kapattığımız maçtır. fauller beni kanser etse de, hakem o vurmalı elleri bacakları pek görmese de aldık valla. baştan sona izledim, hep Trabzonspor ile oynadığımız maçlar beni çok heyecanlandırır ve fevkalâde zevk alırım kaybetsek de. ama bu maç pek zevk alamadım.
  ayyyy neyse, sergen hocamız için aldılar. yüzümüzü kara çıkarmadılar. böylesine yeni bir kadronun 3 gol atması bence gayet başarılı. ruhum"uz" yetti herhalde hahahahahahaha
  fazla sevindirikliyim şu annn :)))
 • sorunların hiç konuşulmadığı ilişki

  çok büyük yıkımlara saik olur. oturup konuşman lazım azizim birine yüreğini açtıysan. öyle hemen ellerinden kayıp gidecek birini hayatına almaman gerektiği gibi onun için çabalamayacaksın..
  çağır üsküdar'ın kahvesi en güzel olan mekanına, de ki : "yav canımın içi, biz niye bu kadar sorun yaşayıp birbirimizi kırıyoruz?" bak o zaman o konuşmanın ardına sarılma eklenince her şey halloluyor.

  ay bunun bir de aile versiyonu var ki yaşıyorum şu an, sizi sizden eder. ne mental sağlığınız ne de fiziksel sağlığınız kalır. ben yavaş yavaş eriyip bitiyorum o yüzden.
  iki tür için de sonu hayrolsun ama çok yorar..
 • düşün ki o bunu okuyor

  bir kadını geç, bir insana bu laf söylenmemeli. hele de kırılgan bir kadın olan ban'a bunu söylemen o kadar incitti ki.... ben şu an hşssettiğim şeyi sana anlatamam. şu an acı bir yarım gülüşle etrafı izliyorum. kendi kendini bitirdin, teşekkür ederim arkadaş. yüreğimin derinlerinden yaraladın. en büyük yaralarımdan birini kanattın, var ol arkadaş. var olurken de yok ol ama.
 • blog sözlük itiraf

  "Içim paramparça
  Viraneyim, yalan oldum, aah.."
  Halil Sezai 'nin seslendirdiği bu söz gibiyim bir süredir. böyle olmak istemiyorum artık..
  her şeyi alt ettim, kafa tuttum da.. her neyse..
 • pek bir şey yok