engelleme seçeneklericüda kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


cüda kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


cüda kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


100her eve lazım (925)
221· 162· 29· 6· bugün
dopdolu bir sevgi ve merhametle dünyaya (ağır) gelen, yapılan kötülüklerle güçlenen, kendini sonsuza kadar es geçmiş ve tek amacı çocukların yüzünde ki gülümseme olmak olan bir havva kızı..
dopdolu bir sevgi ve merhametle dünyaya (ağır) gelen, yapılan kötülüklerle güçlenen, kendini sonsuza kadar es geçmiş ve tek amacı çocukların yüzünde ki gülümseme olmak olan bir havva kızı..
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • 15 yaşındaki kızın gizlice resmini çeken emekli hakim

  Ama en çok yüreğimi dağlayan şey genç kızımızın "ben daha on beş yaşındayım, on beş!" demesiydi. Kanım çekildi o görüntüleri izleyince, beynim durdu resmen. Böylelerine veriliyor bizim ülkemizde hak, adalet. Bu çok üzücü bir gerçek. Siz bedeninize/ nefsinize sahip olmadan genç kızların travması olup hayatını karartın, bizde bunu düzeltmek için and içelim. Yemin ediyorum "insanlıktan" iğreniyorum artık.
 • pasif agresif kişilik bozukluğu

  Kişilik bozukluğu ile entry kötülemek nasıl bağdaştı? Entry kötüledik/kötülediler diye pasif agresif bir tutum mu sergilemiş olduk/oldular? Ay vallahi şoklardayım. Bir insan beğenmedi diye niye kişiliği bozuk olsun? Şahsi fikirler yürüyor burada arkadaş. Kimse kimseye yağ olsun ya da garezi var diye beğeni/kötüleme yapmıyor. Bil istedim. Ve sen şu an o aldığın kötülemelere olan sinirini kişilik bozukluğu ile birleştirip sözlüğe mâl ediyorsun. Ben paylaştığım şarkıya bile kötüleme aldım, bak şarkı diyorum. Ama bunun muhasebesini senin kadar yapmadım. Kötülediler mi? Var olsunlar, farklı karakterleriz güler geçerim. Ki bunu bazen editleyip söylüyorum güldüğümü,komik bulduğumu. Fazla kafaya takıyorsunuz bu işi. Ve kimseye "kendini geliştir" diyemezsin bu sebepten. Sende herkes gibi fikrini beyan ediyorsun, onlar da fikirlerini söylüyor. Farklı fikirlere saygı duymadan kimse kendini geliştiremez. Tezatlıkları yererek hiçbir yere varamayız. Saygılar.
 • vegan martı

  Dönüşüyle günümüze çiçekler, yüzümüzde gülücükler açtıran yazar arkadaşımızdır.
  Hani demiştim ya sana :" kuşlar kadar; özgür, güzel, umutlu olmanı diliyorum." diye, sen bunu başardııınn :))
  Sen gördüğüm en güzel ve umutlu insan olabilirsin, yakında da özgür olacaksıın :))
  Kalkıp iki kıvırtalım seni sevenler olarak, başardıkkk vegan martı! Biz başardıııkkk :))
  Yüreğine dert, ayağına taş, gözüne yaş değmesin. Seni pek tanımadığımdan, ömrüne iliştireceğim en güzel temenni bu olabilir :) hoş kal e mi?
 • ince bellide dumanı tüten kaçak çay

  "Some kurdish problems" desem linç yer miyim acaba? Hahahshahzhahshha
  Buram buram tarih kokan amed'im de bu kaçak çayın verdiği zevki tatmak favorimdir...
  Onun haricinde zaten kaçak çaysız dakikamız olmuyor ama bu aralar bizimkiler poşet çaya geçmiş vallahi darılıyorum.....
 • çocukluk dönemi sanrıları

  çizgi filmlerdeki kötü karakterleri gerçek sanırdım ve o sahnelerde tir tir titrerdim..... Hatta rüyalarıma giriyordu, ağlayarak uyanıyordum. Ama izlemekten de vazgeçemiyordum.... Birkaç sene öncesine kadar da korkum vardı, artık nasıl bir travma geçirdiysem......
 • başlık yok
 • pek bir şey yok