engelleme seçeneklericüda kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


cüda kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


cüda kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


100duracell tavşanı (1417)
437· 58· 8· 1· dün
dopdolu bir sevgi ve merhametle dünyaya (ağır) gelen, yapılan kötülüklerle güçlenen, kendini sonsuza kadar es geçmiş ve tek amacı çocukların yüzünde ki gülümseme olmak olan bir havva kızı..
dopdolu bir sevgi ve merhametle dünyaya (ağır) gelen, yapılan kötülüklerle güçlenen, kendini sonsuza kadar es geçmiş ve tek amacı çocukların yüzünde ki gülümseme olmak olan bir havva kızı..
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • blog sözlük itiraf

  sorun bende galiba. yapamıyorum, beceremiyorum bu işleri. çok sevmek fayda etmiyor demek ki. bir türlü sakin kalamıyorum. beceriksizin tekiyim. en iyisi bir daha kimseyle böyle bir konuda iletişime geçmemek. yalnız kalmak. ezelden beri tek tabancayım zaten ben..
 • günaydın

  fazla telaşlıyım.. bugün ilk sınavım başlıyor. hayır senelerdir sınavlara giriyorum ama her seferinde aynı heyecan. kademe atlıyorum diye herhalde hahahahahahaha
  sınavdan, işten, ev işlerinden, monotonluktan bıkan herkese tez vakitte kurtuluş bulacağı güüüünayyydınnnnlaaarrr :)
 • beşiktaş jk

  Allah Allah Allah Allah bu nasıl sevmek?
  Canımın içi takımım.. Maçları izlerken kendimden geçtiğim ve sonsuz sadakat duyduğum takımım.. Ah ah.. kırmızı çizgim..
  "Beşiktaş sana yemin olsun, bitmeyecek sevdam mezarımda bile.."
 • blog sözlük'ün bitme nedeni

  günlük hayatın yoğunluğu olabilir. o kadar yoğun ve zor bir dönemden geçiyoruz ki iki yazı yazıp rahatlayacak vaktimiz bile olmuyor pek. bir de tabii modern çağın hastalığı olan hevessizlik, mutsuzluk da var. heves olmayınca da kalem oynatamıyor insan..
 • ortalığı şizofren basması

  yeterli derecede sosyal destek ve psiko-sosyal destek verilmemesi sonucu oluşan durumdur.
  siz görmezden gelirseniz adımınızı attığınız her yerden bir şizofren çıkar.
  bilelim ki maddi sıkıntılar da psikolojiyi bozma da büyük etkendir. ya da çeşitli ailevi sıkıntılar. acaba o kişi ne yaşadı da bu hâle geldi? yani biraz işin saha kısmında çalışıp, bu kişileri tespit ve tedavi etmek gerekiyor. ee.. ona daha çok var.. ne de olsa bizi teoriler kurtaracak di mi? Allah korusun pratiğe dökeriz falan.. maazallah insanları iyileştiririz.. hiç gerek yok..

  edit: başlığı ben açmışım gibi oldu ama başlık entrysi bana ait değildi.
 • düşün ki o bunu okuyor

  inan bana bir uzvunun olmaması, boyunun kısa olması benim için zerre önemli değil. ben senin o güzel yüreğine vuruldum bu kısacık zamanda. bunu takmaman o kadar güzel ki. bir insanı fiziksel özellikleri için sevmem ki ben. evde perdeleri ben asarım ne olmuş yani? *