engelleme seçeneklericrazydiamond kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


crazydiamond kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


crazydiamond kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


662· 0· 0· 0· 684 gün önce
Çanlar Kimin İçin Çalıyor 'da kimi insanların ölüm koktuğundan bahseder.
Sanırım yalnızlar da yalnızlık kokuyor bu yüzden kimse yaklaşmıyor. Sanki o öylesine iyi, maddenin doğal hali gibi. dışarıdan müdahale edip yapısını bozmaya ...devamını oku
Çanlar Kimin İçin Çalıyor 'da kimi insanların ölüm koktuğundan bahseder.
Sanırım yalnızlar da yalnızlık kokuyor bu yüzden kimse yaklaşmıyor. Sanki o öylesine iyi, maddenin doğal hali gibi. dışarıdan müdahale edip yapısını bozmaya gerek yok. Bırakalım öyle yalnız kalmaya devam etsin diyorlar.
Yalnızlık sadece sevgilinin olmaması mıdır?
tabi ki hayır ama tabi ki de evet aynı zamanda.
Bazı duygular ve beden sadece çok özel kişilerle paylaşılır. Bunu arkadaşınla yapamazsın. Paylaşabileceğinin ve özverinin sınırı olacaktır.
Yalnızlığı iliğine kadar işlemiş ve kendi kokusunu duyabilen kişi gerçekten yalnız kişidir. Bunu kanıksamıştır, çok güzel şeyler başarabilir, verimli zamanlar geçirir, özgür hisseder diğer yandan, değerli arkadaşları olabilir ama kalbinin hep bir köşesinde o isyanı duymaya devam edecektir.
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • blog sözlük itiraf

  Böyle olmasını istemediğim bir şeyin içerisine sürüklendim... Girdapta çırpındıkça daha da battığımı görüyorum, belki de kendi kişiliğimi yadsıyorum. İhtiyacım olan birkaç günlük kuvvetli bir irade...

  Edit: oh be, bitti!
 • adamlar

  Garanti bbva sesini aç'taki performansları her zamanki gibi performansları gibi harika olmuş, üstüne konuk sanatçı alarak saksafon ve perküsyon eklemişler, ortaya bambaşka bir lezzet çıkmış. Özellikle kadın performansı ayrı bir tad verdi.
 • erkekler neye aşık olur

  Buna net bir cevap veremem, her insanda farklı işliyor birbirine benzemiyor yani. Tamam aşık oluyorsun, karşılık da buluyorsun, harika! Ama bunda da bambaşka sorunlar, gelgitler, anlamsız soğukluklar devam etmiyor yani. İnancımı kaybetmeye ramak kaldı, gerçi bundan önce de öyle diyordum...
 • blog sözlük itiraf

  Yaklaşan kpss sınavı yüzünden obsesifliğim arttı, bazen önceliklerimiz kaybetmememiz gereken şeyi; sağlığımızı ile gölgede bırakıyor. Bunun farkında olup bir şey yapmamak yahut yapamamak ise şartlar oluyor.
 • pek bir şey yok