engelleme seçeneklericrazydiamond kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


crazydiamond kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


crazydiamond kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


blog yazarı 500anka kuşu (1580)
651· 20· 9· 0· 3 gün önce
Çanlar Kimin İçin Çalıyor 'da kimi insanların ölüm koktuğundan bahseder.
Sanırım yalnızlar da yalnızlık kokuyor bu yüzden kimse yaklaşmıyor. Sanki o öylesine iyi, maddenin doğal hali gibi. dışarıdan müdahale edip yapısını bozmaya ...devamını oku
Çanlar Kimin İçin Çalıyor 'da kimi insanların ölüm koktuğundan bahseder.
Sanırım yalnızlar da yalnızlık kokuyor bu yüzden kimse yaklaşmıyor. Sanki o öylesine iyi, maddenin doğal hali gibi. dışarıdan müdahale edip yapısını bozmaya gerek yok. Bırakalım öyle yalnız kalmaya devam etsin diyorlar.
Yalnızlık sadece sevgilinin olmaması mıdır?
tabi ki hayır ama tabi ki de evet aynı zamanda.
Bazı duygular ve beden sadece çok özel kişilerle paylaşılır. Bunu arkadaşınla yapamazsın. Paylaşabileceğinin ve özverinin sınırı olacaktır.
Yalnızlığı iliğine kadar işlemiş ve kendi kokusunu duyabilen kişi gerçekten yalnız kişidir. Bunu kanıksamıştır, çok güzel şeyler başarabilir, verimli zamanlar geçirir, özgür hisseder diğer yandan, değerli arkadaşları olabilir ama kalbinin hep bir köşesinde o isyanı duymaya devam edecektir.
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • öykünün enayisi

  Enayi yakıştırmasıyla kendini tanımlayan sözde mağdur aslında saplantılı ve pedofili eğilimli bir şahıs. Fiksasyonlarını atlatamadığı gibi karşındakini sürekli istismar ile suçluyor. Kız kendini kurtarmasa kendi yaptığı istismarı kim bilir hangi boyutlara taşıyacaktı. Son zamanların gördüğüm en haksız insanıdır. Ayrıca psikolojik gözetim altında tutulması da farz.
 • socrates33

  Şahane bir işe imza atan yazarımız. Bloğunun gelişime oldukça açık olduğunu söyleyebilirim, çünkü kendileri son derece meraklı ve dikkatli. Bu gidişle her kalemde istatistiklerini tutmaya devam edecektir. Bir katkı yapalım küçük büyük demeden; bu yazı tam olarak "39" kelime.
 • nazım hikmet ran

  Çocuklarımıza Türkçe okutmak,
  öğretmek, sevdirmek onlara
  dünyanın en diri, en taze dillerinden birini,
  kendi dillerini
  güzel şey,
  büyük şey.

  Atanınca nazım hikmet'in bu şiirini her yere yazmak istiyorum...
 • pek bir şey yok