engelleme seçenekleriçözeceğim aslanım kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


çözeceğim aslanım kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


çözeceğim aslanım kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


120· 0· 0· 0· 990 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • la roche posay

  Aşırı beyaz tenimi çillerden korumamı sağlayan güneş kremlerine sahip marka. Tatilde çok uzun süre kaldığım için yüzümde mutlaka çil oluyordu ama bu güneş kremi sayesinde yazı çok az çille atlatıyorum.
 • yapılmış en aptalca dalgınlık

  Staj yaptığım yerde aynı odada durduğumuz uzmana "sen hiç kpssye girdin mi bilmiyorum x abla ama tarihi çok ayrıntı bence" demiştim. O da şaşırıp "ben kpssye girmeden nasıl atandım ablam girmez olur muyum" diye gülmüştü. Ehe ehe ya dalmışım falan dedim ama hala aklıma geldikçe utanırım.
 • makyaj yapmayan kadın

  Muhtemelen cildi düzgün olan, kara kaşlı kara gözlüyse de makyajsız soluk görünmeyen kadındır. Cildiniz bozuksa ya da çok beyaz tenliyseniz kendinizi iyi hissetmek için makyaj yapabilirsiniz. Ha makyajdan kastım bir rimel bir kapatıcı tarzı hafif makyajdır. Önemsiz günlerde dahi kontürlü abartı makyaj yapmak bana da aşırı geliyor.
 • manik depresif

  Zannedildiği gibi insanların çoğunluğunda olan basit bir hastalık değildir. Toplumun %5' inde görülür. İnsanların hayatını ciddi oranda olumsuz etkiler. Manik ve depresif hallerin süresi de uzun sürer. Gün içinde birinden birine sık sık geçiş yapılmaz. İlaç tedavisi çoğunlukla manik hale geçince kişinin kendisini çok iyi hissetmesinden dolayı bırakılsa da ilaçlar hastalığın tedavisinde oldukça faydalıdır.
 • pek bir şey yok
 • pek bir şey yok