engelleme seçeneklericnturuncu kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


cnturuncu kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


cnturuncu kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


885· 0· 0· 0· 2187 gün önce
'' insan öleceğini bile bile nasıl yaşar?
Ya çıldırır, ya öleceğini unutur. ''
Sözünün sorumlusudur. Hakikaten ölüm düşünerek içinden çıkılacak bir şey değil, kendiyle beraber birçok şeyi önemsizleştiriyor. İnsanı korkusuz, ...devamını oku
'' insan öleceğini bile bile nasıl yaşar?
Ya çıldırır, ya öleceğini unutur. ''
Sözünün sorumlusudur. Hakikaten ölüm düşünerek içinden çıkılacak bir şey değil, kendiyle beraber birçok şeyi önemsizleştiriyor. İnsanı korkusuz, umursamaz hale getiriyor.
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • aşkın gören gözlere ihtiyacı yok

  Bugün atlas'ta izlediğim Onur ünlü filmi.
  Bir arkadaşım var ve onunla bütün filmlerine gideriz. Bugün karar verdim ve bir dahaki filmine birini bul yanına dedim. Bu kafa bana göre değil bir kez daha anladım.
  Filme gelirsek, sen aydınlatırsın geceyi ile celal tan ve ailesinin aşırı acıklı hikayesi filmlerinin karışımı bir şey ya da bana öyle geldi, bilmiyorum. İzleyen sayısı aynı ama. Sen koca atlas sineması'nda sadece 8 kişi. Manyak'ta 3 veya 5 kişi.
 • bab'aziz

  bir zaman sıkı takipçisi olduğum bir kişinin üzerine yazıp çizdiği film. bayağı önerilmesi üzerine izledim, fakat çok bir şey anlamadığım ve bazı bazı hatırlayınca beynimde ve dahi gözümde tekrar tekrar canlanan belki kültür farklılığından absürt demek yerinde olacaksa da sadece ilginç kelimesi ile niteleyeceğim sahnelerini sanırım hiç unutmayacağım.
  Edit, filmi anlamamak kişisel sorunum. Film belki de gerçekten muazzamdı ve tek sorun benim onu izlemiş olmamdı. Bilemiyorum...
 • 24 haziran 2018 cumhurbaşkanlığı seçimi

  Hayırlısı ile sonuçlanmasını dilediğim seçim. Radyodan duyduğum ilk seçim ilanı oldu.
  ÖSYM sınavlarından biri var aynı günde, sınava girecekleri yer ile ikamet ettikleri yerleri farklı şehirlerde olanlar çok olacaktır. Hayırlısı tekrardan.
  Sınav tarihleri değişmiş. Ne kardeşimin düğününe ne sınava ne de seçime gidiyorum. Mükemmel.