engelleme seçeneklericezerye kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


cezerye kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


cezerye kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


500anka kuşu (1537)
680· 146· 10· 1· dün
ah minelaşk
ah minelaşk
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • ceren özdemir

  Ordu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından katili Özgür Arduç’un açık cezaevine alınması, firarı ve yakalanma sürecindeki ihmal suçlamalarıyla ilgili takipsizlik kararı verilen gencecik bir kızdı.

  ben bu cinayeti atlatamadım. ailesinden birilerini tanıyorum. ordu üniversitesi'nde babası görevli, kendisi öğrenciydi. bu olay çok yakınımda oldu sözlük. bu katil yakalanana kadar nefes alamadık. ceren'in acısı geçmeden ya başkasını da öldürürse, ya dahası olursa diye korkumuzdan sürekli birbirimizin güvenliğini kontrol ettik. yanisi haberde görüp 5-10 dakika sonra aklından çıkmasıyla bir olmuyor. bu cinayetler gerçek. hepimiz farkındayız. önünün alınması için herkesin sesini çıkarması lazım. bir iki kişiyle olacak iş değil bu. yaşamak için bu kadar uğraşmamamız gerekiyordu. bu kadar kayıp gitmiş olmamalıydı adalet.
 • vintage giyim

  aile büyüklerimin önceki yıllara ait olan kıyafetlerinin günümüz karşılığı. hep topluyorum bunları. anamın, babamın, ananemin, eniştemin giymediği gömlekleri, yağmurlukları, eşofman üstlerini avlıyorum. harika bir dolap oluşturuyorum kendime. hayatım olmuş toplayıcılık.
 • pub

  alkollü eğlenceli mekan.

  --- spoiler ---
  şimdi eşim dostum beni hastayım sanıyor
  pubdayım hiç kimse bilmiyor.
  --- spoiler ---