Deprecated: str_replace(): Passing null to parameter #3 ($subject) of type array|string is deprecated in /home/iltekin/domains/blogsozluk.com/biri.php on line 66
kullanıcı: cezerye - blog sözlük

engelleme seçenekleri


Warning: Undefined variable $mesaj_engelkontrol in /home/iltekin/domains/blogsozluk.com/_inc/biri/engel.php on line 61
/>
cezerye kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.

Warning: Undefined variable $entry_engelkontrol in /home/iltekin/domains/blogsozluk.com/_inc/biri/engel.php on line 64
/>
cezerye kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.

Warning: Undefined variable $baslik_engelkontrol in /home/iltekin/domains/blogsozluk.com/_inc/biri/engel.php on line 67
/>
cezerye kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


773· 0· 0· 0· 208 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • blog sözlük itiraf

  birisi var. değerlim birisi. bu birisi çok zor zamanlar geçirdi. henüz istediği hayata sahip olamadı ancak o zor zamanlardan çıkmayı başardı. ve kendini boşverse de onu sağlayan özelliklerinden geçmedi hiç. bana şevk veriyor bu konuda. bazı şeyleri salıvermemek için. diyorum kendime geçecek bu süreç. sen yıkılsan da kahrolsan da bitecek. ama çıktığımda şu zamanlardan. bana kalan kendimin en iyi versiyonunu oluşturduğum bir şekilde tamamlamış olmak bu süreci. bol şans.
 • geceye bir bilgi bırak

  nazal konjestan yani iliadin, otrivine gibi burun spreyleri sol deliğe sağ el ile; sağ deliğe sol el ile sıkılırsa burnun septumuna yani ortasına değil kenarlarına daha kolay sıkılır. ki zaten kenarlara doğru sıkılmalıdır. böylece burnun ortasında kuruluğa sebep olmaz ve delik riski olmaz.
 • yazarların bugünkü mutsuzluk sebebi

  yoruldum ve sürekli yorgun olmaktan da yorgunum. yıpranmış bi durum bu. hani o kadar çok üzerine konuştum ki sürekli kendimi düşmüş hissetmemin. sanki hayat bir merdiven ama bu bazılarına basamaklı merdivenken bana ip merdiven. kollarımla sürekli kendimi merdivende tutmazsam en ufak sallantıda düşüyorum. ellerimi bıraksam düşüyorum. anksiyeteyle yaşamak böyle bir şey. sürekli çaresiz hissediyorsun. sık sık düşüyorsun. tutunmak için destek arıyorsun. yağmurlar yağıyor üzerine oradan hayata tutunurken.

  bir dönem anksiyetem geçmişti. bitmişti yani. o zamanlar benim de hayatım basamaklıydı. düşsem bile olduğum yerde kalırdım maks. aşağı seviyeye inmezdim hiç. yere çarpmazdım. sonra çok fazla strese maruz kalınca. anksiyete beni iki parmağıyla ensemden tuttu ve kendine getirdi. ip merdivene. kendime getirmesini bekliyorum şimdi. ne teslim oluyorum büsbütün ne de direniyorum. ama çok yoruldum hayata tutunmaktan.