engelleme seçenekleriçapsız çember kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


çapsız çember kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


çapsız çember kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


233· 0· 0· 0· 401 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
  • yoga

    bedeni diğer sporlara nazaran daha az yoran rahatlatıcı bir eylem. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok yoga türü var. Poz adı verilen farklı türden hareketler kullanırlar. Hedeflerinize ve fitness seviyenize bağlı olarak belirli bir türü tercih edilebilir. Yoga ve meditasyon aksesuarları ile birlikte daha etkili olduğu belirtilir ama daha önce denemedim ama tibet çanakta ateş eşliğinde denemek için kararımı verdim.
  • diş ağrısı

    yaşadığım en kötü hastalıktan, acıdan daha kötü bir acı. yöntemi buldum ileriye dönük düşünmek gerekiyor çünkü o çürük diş diğerlerini de çürütüyor. azı dişimde hafif bir çürüme olduğu halde çektirdim, kalan sağlar bizimle.
  • altın küpe

    çok fazla model olduğu için karar vermede çok oyalandığım takı çeşiti. tasarım konusunda gerçekten mükemmel işçilikler ortaya çıkması karar vermenizi daha da zorlaştıran temel etken olmakla beraber mevcut kupelerinden yola çıkarak karışımları ve daha zarif bir seçim doğru karar vermemde, vermemizde umarım olumlu sonuç verir. hediye alacağım kişinin küpelerine benzer küpe modelleri buldum bu durum içimi bir nebzede olsa rahatlattı. buradan beğendiğim küpe tasarım ve zariflik konusunda kararım net. altın küpe güzel hediyedir.