engelleme seçenekleriçapsız çember kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


çapsız çember kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


çapsız çember kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


215· 0· 0· 0· 252 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
  • fixerkit

    webmasterlar, blog yayıncıları ve sosyal medya ile uğraşanlar için oldukça yararlı bir kit. Sosyal medya hesaplarınızın popülerlik ve konuşulma trendlerini takip edebileceğiniz araç aynı zamanda tam türkçe arayüzü ve sınırlı da olsa ücretsiz kullanım hakkı tanımakta. Fixerkit araçlarına ulaşmak için ücretsiz üye olabiliyorsunuz belirli bir süre için kullanımı ücretsiz olmakta.
  • ilticacı

    bununla ilgili pek çok hayat öyküsü kitaplaştırılmış ya da filmleştirilmiştir. En son izmir'de şu an ismini hatırlayamadığım ama iltica sorununa değinen bir tiyatro izlemiştim ki özünde ağır bir yapıttı.
  • İ amsterdam card

    Eğer hollanda'ya gezi amacıyla gidiyorsanız 44 müze ve turistik yere ücretsiz giriş imkanı sağlayan bu kartı mutlaka almanızı önerdiğim işinizi çok kolaylaştıran bir kart. Sadece müzelere değil şehir içinde Tramvay, metro ve otobüsler dahil olmak üzere şehir içindeki tüm yerlere toplu taşımanın ücretsiz olmasını sağlıyor. Ayrıca kart sayesinde pek çok alışveriş , konaklama , bisiklet gibi araçlarda da ciddi indirimler sağladığını belirteyim. Kart ile ilgili daha ayrıntılı bilgi online olarak satın almak için Müze biletlerine göz atabilirsiniz.