engelleme seçenekleribushcraft kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


bushcraft kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


bushcraft kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


29· 11· 1· 0· 5 gün önce
Bushcraft bir grup bilgi ve beceri seti ve bilgi tabanına verilen genel tanımdır. Merkezinde doğa sevgisi içerir ve kişinin doğada çevresini tanımasına ve onun sayesinde hayatını idame ettirebilmesini sağlar. Kısaca doğada hayatı idame ...devamını oku
Bushcraft bir grup bilgi ve beceri seti ve bilgi tabanına verilen genel tanımdır. Merkezinde doğa sevgisi içerir ve kişinin doğada çevresini tanımasına ve onun sayesinde hayatını idame ettirebilmesini sağlar. Kısaca doğada hayatı idame ettirebilme disiplinidir.

Kaynak: https://www.bushcraftokulu.com/bushcraft/
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
  • forum siteleri

    Sözlükler ve sosyal medya yaygınlaşmadan önce aktif bir şekilde kullanıcı çeken sitelerdi. HAlen sık ziyaret edilen siteler mevcut.
    Sizler de Bushcraft, Hayatta Kalma, Kampçılık, Karavan ve Outdoor konusunda bilgilerinizi artırmak, yeni insanlarla tanışmak ve paylaşımlarda bulunmak istiyorsanız Bushcraft Okulu Forumlarına davetlisiniz.
  • ayı saldırısı

    Çocukluk çağında hepimizin sevdiği çizgi film kahramanı Ayı Yogi sayesinde sempati duysak da doğaya çıkan ve özellikle gece konaklama planlayanlar için ayı saldırısı ihtimali korkutucudur. Aslında insanlardan uzak durmaya çalışan bu hayvanlar kendi bölgelerine girmediğiniz takdirde sizin için bir tehlike oluşturmazlar. kaynak