engelleme seçenekleribıgbıg kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


bıgbıg kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


bıgbıg kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


278· 0· 0· 0· 1449 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • yazarların telefonlarında bulunan uygulamalar

  nox ocean uygulaması. ders çalışırken veya başka bir işle ilgilenirken uygulamayı açıp, aşırı odak modu ile telefonun ekranını masaya gelecek şekilde koyunca kendisi zamanı saymaya başlıyor ta ki telefonu masadan kaldırıncaya veya çevirinceye kadar. eğer bitti demezseniz de binanız yıkılıyor (siz süre tutarken bina inşa ediyor)
  bu uygulama sayesinde ders çalışırken telefona bakma sürem baya bir ölçüde azaldı.
  forest uygulamasına oldukça benziyor ama süre belirleyip geri sayma olayındansa süreyi benim çalışmamın belirlemesi bence daha iyi.
 • yaptığınız en büyük şerefsizlik

  aynı orta okuldan sadece yıl farkıyla mezun olduğum kızla lisedeyken tanıştım. tanışma sonrası istediğin zaman yardım ederim, nota ihtiyacın olduğunda söyle tarzı şeyler dedikten sonra kızın lisedeyken lisedeki eski sevgilisiyle çıkmışım. bu kız bi arkadaşın sevgilisiyle yakın arkadaşlarmış. kızla aynı ortamda denk geliyoruz ama kızın bakışları değişik olunca bende olayı azcık kurcalayınca anlamıştım.
 • pdf kitap okumak

  üniversitenin son yılında bilgisayardan gerekse telefondan sayısını bilmediğim veya bilemediğim pdfler okudum/okumak zorunda kaldım. bi yerden sonra herşey aynı oluyor ve başka yere baksanda onu görüyorsun.
  gözlerimden çok özür dilerim ama mecburdum.
 • ilk maaş ile yapılan şeyler

  üniversite okurken ki çalışmamda kendime hediye almıştım. şimdi mezun oldum ve iş bulabilirsem eğer maaşıma elimi sürebileceğimi sanmıyorum. bütün akrabalar maaşım üzerinden planlarını çoktan yapmışlar.
 • pek bir şey yok