engelleme seçenekleribeyazyakalıreklamcı kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


beyazyakalıreklamcı kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


beyazyakalıreklamcı kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


(bkz: imam)
küçükken dedemle camiye giderdim. tabi o zamanlar merkezi vaaz sistemi yok. hoca kürsüde vaaz veriyordu. herkesten yüksekte oturuyor ve bir şeyler anlatıyordu. anlamıyordum ama herkesin onu sessizce dinlemesinden etkilenmiştim. ...devamını oku
(bkz: imam)
küçükken dedemle camiye giderdim. tabi o zamanlar merkezi vaaz sistemi yok. hoca kürsüde vaaz veriyordu. herkesten yüksekte oturuyor ve bir şeyler anlatıyordu. anlamıyordum ama herkesin onu sessizce dinlemesinden etkilenmiştim. ve bu durumdan dolayı imam olmaya karar vermiştim.
eee noldu derseniz. kafir oldum efendim. tüm din olgusuna karşı bir birey oldum. din diye bir şey yok. ohh misss.
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
  • hill's

    Dr. Mark Morris tarafından böbrek hastası bir köpek için yaratılan bir mama markası. 1930'lu yıllarda veterinerimiz böbrek hastası köpeğin hastalığının beslenmeden kaynaklandığını farketmiş ve evcil hayvanlar için özel bir mama geliştirmiş. daha sonra bu geliştirdiği mamayı 1940'ların sonunda hill paketleme firmasıyla anlaşarak perakende satışa sunmuş. yıllar geçtikten sonra colgate-palmolive pazarın ne kadar değerli olduğunu farkedip iyi bir para karşılığı firmayı satın almış.
    ağırlıklı olarak hastalıklara yönelik mamaları mevcut. ama genel kullanım için de mamaları gayet iyi. karaciğer hastası kedime çok iyi gelmiş ve bir paketle iyi bir kilo almasını sağlamıştır. '*'
  • d&r

    4 adet kitabı 1 haftadır gönderemeyen firma. 4 adet ya 4 tane. 1 haftadır siparişiniz hazırlanıyor diye bekliyordu. doğal olarak iptal ettim. bakalım kaç güne para iadesi yapacaklar?
  • pek bir şey yok