engelleme seçenekleriberkk kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


berkk kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


berkk kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


76· 0· 0· 0· 107 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • kripto para

  Kripto para finansal işlemleri güvence altına almak, ek birimlerin oluşturulmasını kontrol etmek ve varlıkların transferini doğrulamak amacıyla güçlü bir krigtografi kullanan bir değişim aracı olarak çalışmak üzere tasarlanmış bir dijital varlıktır. Bende son günlerde Waltonchain coine giriş yaptım ve buradan takip ediyorum.
 • kripto para

  İnternet aracılığıyla kullanılan, hiçbir merkezi otoriteye ya da aracı kuruma bağlı olmayan, sanal para birimini ifade ediyor. Kripto paralar ancak belirli şifreler kullanılarak yerleştirildiği sanal cüzdanlardan yine şifreler aracılığıyla çıkarılıp kullanılabildiği için bu adı taşıyorlar. Bende bu ara birçok insan gibi merak saldım. Tron coine biraz giriş yaptım. Bakalım getirisi nasıl olarak buradan da sürekli takip ediyorum. Bakalım geleceğin parası olacaklar mı kriptolar göreceğiz.
 • bumerang

  Özellikle Avustralya yerlileri, ayrıca eski Mısırlılar ve Avrupalılar, Hindistan'ın bazı yörelerindeki kabileler tarafından silah olarak kullanılan yassı bir kesite sahip eğri bir sopa.
 • atiye

  Atiye, 27 Aralık 2019 tarihinde 8 bölümden oluşan ilk sezonun yayımlandığı, senaryosunu Jason George, Nuran Evren Şit ve Fatih Ünal'ın birlikte kaleme aldıkları, fantastik ve aksiyon türündeki Netflix'in ikinci Türk orijinal internet dizisi.
 • algoritma

  her şey algoritmadan ibaret aslında. örnek vermek gerekirse: evden çıkmak, işe gitmek, yemek yemek vs. bu bır sıralama halinde ve birbirlerine bağlılar. algoritmada aynı mantık.