engelleme seçenekleribendensizden kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


bendensizden kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


bendensizden kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


28· 0· 0· 0· 174 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • goyomod

  2019'dan beri aylık kiralanabilir e-ticaret yazılım hizmeti veriyormuş. ilk defa bugün internette karşıma çıktı. siteleri gayet hoş görünüyor: https://goyomod.com/

  not: bugüne kadar buralarda yer almamasını ya da duyulmamasını anlayamadım. büyük balık olayı var gibi geldi. o yüzden goyomod benim şahsi meselem oldu.
 • burgan bank

  On mobil uygulamalarıyla dijital bankacılıkta çığır açan banka. Masrafsız eft, hızlı ve indirimli internet ödemelerinin yanı sıra yatırım için de en yüksek faizi veren bankadır.
 • vasabi

  tüm uzak doğu mutfağında kullanıldığı sanılıyor ama öyle değil. Çok Çok Thai diye Tayland restaurantında sordum masalarına isteyenler harici kullanmadıklarını, onun yerine soya sosu, istiridye sosu, köri, hindistan cevizi sütü vb marine yöntemleri olduğunu söylediler.
 • balık çorbası

  Çok Çok Thai restaurantında denediğim çorbadır. Tom Yam Kung diye bir acılı ekşili karides çorbaları var. İçinde istridye mantarından tut da kişnişi yeşil soğanı ne ararsanız var. Çocuklar için hem besleyici hem lezzetli.
 • yemek için yaşamak

  Manzaraya resimden de bakarsın ama tat öyle mi ? Dünya mutfağından yeni bir şey denediğimde yaşadığımı hissediyorum. Mesela gurmelik yapayım; Çok Çok Thai, Tayland mutfağı için çok iyi. Bizim damak tadımıza da yakın.
 • primemall iskenderun

  Bir İskenderunlu olarak şehri sevme sebeplerimden biri. Yıllardır aynı kalitede, aynı özende. Gençken foodcourt'taydım, şimdi daha çok e-bebek'teyim. Zaman geçiyor, hayat değişiyor ama avm'miz hala güzel, hala kalite.
 • afyon kaplıca

  Afyona sürekli gidilmesi için daha iyi bi sebep göremiyorum arkadaşlar. Bir de benzini falan dert etmeyin ON kartlılara akaryakıtta indirim varmış. Durup durup benzin alasım geliyor :D