engelleme seçenekleribazen mimar bazen okur kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


bazen mimar bazen okur kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


bazen mimar bazen okur kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • simyacı

  an itibariyle beğenmediğim ve gereğinden fazla değer verilmiş bir kitap olduğunu düşünüyorum. benim için tuzsuz bir pilav, şekersiz bir tiramisu etkisi yaratmıştır. basit diyemem fakat kişisel gelişim kitabıymışçasına bilgeliklerden bahseden kitaplardan sıkıldım artık, konusunun da takkeci ibrahim ağa hikayesinden alıntı olduğunu düşünürsek popülerliğini başkalarına borçlu olan kitaptır.
 • hakan günday

  Yeraltı Edebiyatı'nın Türkiye'deki harika temsilcilerinden biridir. Yeraltı Edebiyatı'ndan biraz bahsetmek gerekirse; bazı kişilerin böyle yazarları sevmemesini anlayabilirim. Çünkü size duymak istediklerinizi anlatmaz bu tür yazarlar, kaçmaya çalıştığınız, toplum içerisinde görmek, duymak ve konuşmak istemediğiniz her türlü konuyu edebiyatın bu türünde bulabilirsiniz. Eğer Whatsapp'taki üç maymundan biriyseniz okumayın bu yazarı! Sonuç olarak, tam bir üç maymun kesildiğiniz edebiyattır diye nitelendirebiliriz Yeraltı Edebiyatı'nı. Tavsiyelerim için: (bkz: kinyas ve kayra) (bkz: azil) (bkz: az) (bkz: daha)
 • İzmit

  10 yıl öncesiyle alakası kalmamış olan şehrimdir. artık her yer avm, her yer araba, her yer insan ve her yer insan sesi oldu. eğer izmit'i tanımak istiyorsanız aşağıya değil yukarılara doğru gitmelisiniz. ne kadar denizden uzaklaşırsanız izmit'in mimari örgüsünü o kadar iyi tanıyabilirsiniz.
 • mode xl

  veyasin takma adlı yasin ve evren besta takma adlı evren olmak üzere iki kişiden oluşan ankaralı rap grubu.

  Bir zamanlar metal dinlerken bu grubu keşfettiğimde bana ait bir şeylerin de değiştiğini fark etmemi sağlamış gruptur. (bkz: mevzu makamı) albümleriyle altyapısı çok sağlam bir rap resitali vermeyi başarabilmişlerdir.