engelleme seçenekleribahtlı bedevi kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


bahtlı bedevi kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


bahtlı bedevi kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


100halk kahramanı (592)
389· 82· 15· 0· 5 gün önce
give it revolution / suicidal tendencies


https://www.youtube.com/watch?v=EQNCqI9gGKs


kafa sallamayı unutmayın gençler! özellikle o gitar solosunda.
give it revolution / suicidal tendencies


https://www.youtube.com/watch?v=EQNCqI9gGKs


kafa sallamayı unutmayın gençler! özellikle o gitar solosunda.
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
  • antidepresan

    sanki vücutta şeker yokmuş yanlış hissini verip şekere koşan karınca gibi şeker tüketimimi arttırmakla hem şeker dengemi ömrümde ilk defa zıplatan, hem de belimin etrafında bir şambriyel oluşmasına sebep olandır. çok zor alıştım, 10 gün mal gibi yattım ama pat diye bıraktım. hiç de tınmadım. kestim attım. kabus gibiydi kullandığım o günler. insan 5 dakika içerisinde kaç paket büyük boy eti hoş beş yiyebilir ki, ben 5 paketi götürüyordum, avuç avuç yiyordum gofretleri. şimdi 1 aydır yarım paket sürünüyor ve hiç ilgimi çekmiyor.
  • ilk maaş ile yapılan şeyler

    ilk maaşıma kadar çok ilk yevmiyem olmuştu. okulum için biriktirmiştim genelde. ciddi ciddi ilk bir aylık maaşımla anneme altın yüzük, 2 kız kardeşime altın kolye, altın bileklik, vs almıştım, bir sürü de artmıştı. o zaman para daha değerli imiş. Yıllar yıllar sonra babama bir şey almadığımı farkettim dehşetle.
  • yazarların beklenenden uzun süre dayanan eşyaları

    2010 son aylarında 3 adet spor ayakkabısı aldım, aynısının farklı renkleri. yol üstünden 3 ü 70 tl gibi bir şeye aldım, ya da 100 tl. birisi hala giyiliyor. diğer 2 sini daha çokgiymişim galiba gittiler ama bi 5 sene dayandılar da gittiler. çok da hor giydim ucuz diye. bütün pis işlere onları sürdüm. hastanede refakatçıyken terlik yapıp üstüne bastım, bisiklete bindim, dere tepeye gittim çamur yaptım. ne dayandılar be.
  • pek bir şey yok