engelleme seçenekleriastro kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


astro kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


astro kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


165· 0· 0· 0· 1581 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • paralel evrenlerin birinde ölmüş olma ihtimali

  %100’dür. Parelel evrenlerde ki siz, kendi bilinci olan özgür varlıklarınızı. Tıpkı bu evrende ki siz gibi. Peki ya paralel olmayan evrenler? Sizi oluşturan DNA’nın başka bir evrende bir araya gelme ihtimali 1/sonsuz’dur. Ama sonsuz Evren olduğunu varsayarsak sizden kesinlikle bir tane daha vardır.

  En küçük evrene bir toz tanesi dersek, toplam paralel Evrenlerin hacmi galaxmizin hacmi belki daha fazla olarak düşünülmekte. Sonsuz evrende yaşayan sonsuz senden muhtemelen sonsuz tanesi ölmüştür.

  (bkz: Evren içinde evren ) (bkz: Tanrı sandığınız kadar küçük değil)
 • kız kadın karı bayan hatun hanımefendi vs erkek

  Yenik bir insan olduğumu öğrendiğim hede.

  Sonunda blog sözlükte de 2 paragraf cümle kurabilen bir insan varmış dedim sevdirdim gerçekten.

  Kimse biz erkeklerin nasıl hitap ettiğiyle ilgilenmiyor diyorsan, mağaradan çıkısın şerefine bir kokteyl düzenleyelim derim. Hiç bir erkek kadınlara hitaba takılmaz, buna takılan sizlersiniz (bkz: ben kadınım bir kere tamam mi) senin kadın, kız, uçak-kaçak olman beni ne kadar ilgilendirebilir hiç düşündün mü? Hitabete takılan bizleriz ama kadın veya kız olan sizlersiniz öyle mi! (swh)

  “Hayatta bir kaç kadınla ilerleyebildiğim sohbet” konusunda da fazla iddialı duruyorsun. Senin olmayana pis demek iste tam olarakta bu. Erkekler evliliğe ve evlilik sonrasına giden yolda sadece bir kaç kadınla “muhabbet” ediyor sanıyorsan, kutlamalar başlasın!!
  Seninle bir kaç erkek “muhabbet” etmiş olabilir ve gerçekten seninle “muhabbet” eden erkekler birkaç kadınla muhabbet edip seni seçtilerse, bu düşüncelerine +1 eklerim. Ama tatlım hayat sandığın kadar az sayıyla yaşanmıyor. (bkz: birkaç)

  Ayrıca erkek ırkının allah belasını versin, o sindirilmiş-sindirdiğin-meriçlerin neyini savunacağım.

  Edit: Bir önceki entrye direkt cevap niteliğinde bir entry girdiğim için düzenleme yaptım. Kim ispiyonladı beni acaba ?!
  -İmla
 • kızların efendi erkekleri tercih etmemesi

  Kadınların sevgilileri ve kız arkadaşları olur, eğer yanındaki kadınla yatmıyorsan onun kız arkadaşısın demektir. Sadece ağır poşetleri taşıyan bir Güçlü bir kız arkadaşısındır. Sen onun memelerini hayal edip osbir çekerken, o başkalarıyla yatar. Sevgilisiyle arası bozulduğu zaman ilk sana gelir, sırf sevgilisini kıskandırmak için. Yani bir kadının, yakın arkadaşıysan kullanıyorsun demektir bu kadar basit. Belki bir gün, şansın çok yaver gider ve o kadınla sadakat sexi yaparsın hepsi bu. Sonrasında duyacağın tek cümle de “biz hata yaptık, bir daha görüşmeyelim” olur.

  Not: Meriçler ve feminaziler kötülemelerinizi bekliyorum. İstediğiniz kadar vurun ben ölmem
 • kız kadın karı bayan hatun hanımefendi vs erkek

  Anlatmak istediğimi analmatamdığım bir başlık oldu
  T: 6 vs 1’dir.
  (bkz: Topunuz gelin)
  Dişi insana, bunların hangisiyle hitap edersen bir kulp bulur.
  1-) Kız dersin seksist olursun
  2-) Kadın dersin “bakireyim“ der.
  3-) Kari dersin “kari senin anandır” der. Ama karı-koca olmak konusunda sorunu yoktur, erkek ona karım der yine sorun yoktur ama karı dediği zaman, karı anamdır.
  4-) Bayan dersin, “kadın“ der. Kadın dersin madde 2 ye döner. (Paradox)
  5-) hatun dersin “kıro” der.
  6-) hanımefendi dersin “Meriç” der.
  Kısacası ne istediğini bilmez ama yine de ister. ( burada ki “de” ayrı mi yazılıyor yav, “..yine dahi ister” ayrı herhalde.)
  Erkekte ise sorun yoktur, ne dersen de hepsi aynı kapı.

  Dişiler size birşey diyeyim mi? sizin kafanız karışmış.

  Edit:imla

  Edit;(bkz: erkek, adam, çocuk, oğlan, herif, beyfendi, bay, bey)
  bunlardan hangisini bir erkeğe söyledin de “bana böyle hitap etme” dedi? Belki oğlan.
 • bir kadının feminist olma nedeni

  Bir kadının feminist olma sebebi diye açılan başlıkta kadın erkek eşitliğini savunmak, iki yüzlülüktür.

  Feminizm de sizler gibi bir yalandan ibarettir, kadının ve erkeğin hakkını ayni anda, ayni oranda savunduğunu söyler, ama hiçbir zaman tecavuze uğrayan bir erkek veya erkeğe uygulanan siddet için ağzını açmaz.
  Bakın savunduğunuz feminzm böyle böyle dediğimiz zamanda, bık bık hemen mağdur edebiyatı..


  Bir insanın feminist olma sebebi olarak açılsaydı başlık amenna. Ama açan yazar kendi bile inanmazken bu eşitliğe, feminizm kadının ve erkeğin hakkını eşit oranda savunduğuna, bize anlatmaya çalışıyor. İnandık mi?

  T: kadının zerafeti yanı sıra erkeğin gücünü de elde etmek isteyen hipergamik bir canlı olmasıdır. Evrimsel psikolojiye aykırıdır.

  (bkz: Mağdur dili ve edebiyatı )
 • pek bir şey yok
 • pek bir şey yok