engelleme seçeneklerianneanneköftesi kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


anneanneköftesi kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


anneanneköftesi kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


29· 0· 0· 0· 610 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • yaya yolunda arabaya yol veren insan

  Ülkemizde ve "ülkemiz gibi ülkeler"de, direksiyon başında olanların tüm hakları kendilerinde olduğunu sanmalarından mütevellit, benim de içinde olduğum gruptur. Çünkü birçok şoför bırakın yaya yolunu, eğer bir kamera vb. bir şey yoksa, yayaya yeşil ışık yanmasına rağmen yol vermiyorlar. Haliyle ben onlara yol veriyorum çünkü can tatlı.
 • lisede dersin sonuna kaç dk kaldığını bilen eleman

  Bazı öğretmenler tarafından hiç sevilmeyen öğrencidir - ki o öğretmenler de haklıdır - . Öğrencinin görevi saate bakmak değil, öğretmenini dinlemektir. Örnek vermek gerekirse, lisedeki coğrafya öğretmenimiz bu konuda aşırı takıktı. Bırakın kaç dakika kaldığını, en ufak bir imada bile öyle bir bakardı ki; bunu söyleyen öğrenci pişman olur ve hemen utanıp boynunu bükerdi.
 • tunceli'de 2 askerimizin donarak şehit olması

  Soğuk havalarda evsiz insanlarımızın donarak hayatlarını kaybettiklerine her yıl şahit oluyoruz. Hatta kimi illerde yerel yönetimler bu evsiz insanlarımız donarak ölmesinler diye geçici olarak onlara barınacak yer veriyor. Yıl olmuş 2018, ben evsiz bir insanın bile donarak ölmesini anlayamazken, iki askerimizin donarak şehit olmalarını hiç anlayamıyorum. hiç!
 • ameliyatdeneyimi.com

  Deneyimlerin paylaşılması açısından faydalı bulduğum site. Makaleyi kaleme alan kişinin kendisi veya yakın çevresinden biri deneyimlerini paylaşıyor sonuçta ve bu da araştırma yapan kişinin kafasındaki soru işaretlerini cevaplayabilir.