engelleme seçenekleriangrybird kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


angrybird kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


angrybird kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


2kohannesburg! (10448)
2063· 16· 1· 0· 5 gün önce
sesinizin çıktığı şeylere konuşmayarak, gücünüzün yettiği şeyleri yapmayarak, şikayet ettiğiniz şeyleri değiştirmeyerek, istediğiniz şeyler için çabalamayarak, koşmanız gerekirken durarak, bağırmanız gerekirken susarak, ağlamanız ...devamını oku
sesinizin çıktığı şeylere konuşmayarak, gücünüzün yettiği şeyleri yapmayarak, şikayet ettiğiniz şeyleri değiştirmeyerek, istediğiniz şeyler için çabalamayarak, koşmanız gerekirken durarak, bağırmanız gerekirken susarak, ağlamanız gerekirken gülerek yapacağınız şeydir.
sorumluluk almamanız, mutluluğu anda hissedememeniz, hayal kurmamanızdır. kadere kızıyor olmanızdır.
yaşamı gelecekte arıyor olmanızdır.
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • yenlowang

  Kendisine dunyadaki cehennemi yasattigimi ileri suren abim.
  O bana soylemez ama agladigimda saat fark etmeksizin beni aramasindan, saatlerce beni telkin etmeye calismasindan, yanima yaklasana doner bicagi firlatmasindan, sessiz oturuyorken bile satasip yetheeerr ssuuuuooosss diye bagirmasindan, doymadigi halde lahmacununu benimle paylasmasindan bilirim ki en sevdigi kardesi benimdir.
  İyi ki dogdun can abim. BUmeranklarin kralisin. Hep de oyle kalacaksin. Oyle kal diye yaramazlik yapmaya devam edecegim.
 • alfa

  İyi ki iyi ki iyi ki dogmus ve tanismamiza vesile olan guzel, biricik sozluk'umuzu kurmus birisi. Cok sevildigini unutmamalı, adinin gectigi her an kardesinin onu guzel dualarla andigini bilmeli.
  en sevilen yazar olabilmek icin biraz daha çalışması gereken birisi bir de. Ajshshshs
  Allah onu sozluk ailemizin ve kendi ailesinin başından eksik etmesin. Saglikli, huzurlu, nice yaslari olsun. Amin kere amin. *
 • pek bir şey yok