engelleme seçenekleriangrybird kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


angrybird kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


angrybird kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


2066· 0· 0· 0· 1200 gün önce
sesinizin çıktığı şeylere konuşmayarak, gücünüzün yettiği şeyleri yapmayarak, şikayet ettiğiniz şeyleri değiştirmeyerek, istediğiniz şeyler için çabalamayarak, koşmanız gerekirken durarak, bağırmanız gerekirken susarak, ağlamanız ...devamını oku
sesinizin çıktığı şeylere konuşmayarak, gücünüzün yettiği şeyleri yapmayarak, şikayet ettiğiniz şeyleri değiştirmeyerek, istediğiniz şeyler için çabalamayarak, koşmanız gerekirken durarak, bağırmanız gerekirken susarak, ağlamanız gerekirken gülerek yapacağınız şeydir.
sorumluluk almamanız, mutluluğu anda hissedememeniz, hayal kurmamanızdır. kadere kızıyor olmanızdır.
yaşamı gelecekte arıyor olmanızdır.
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
  • blog sözlük itiraf

    *** bu bir aglama, sizlanma entrysidir ***
    Cok uzgunum. Oyle boyle degil hem de. Sizin hayatta onceliginiz nedir bilmiyorum ama ben ciddi manada iskolik bir insanim. Bu yolda guzel hedeflerim var. Ilerideki hedeflerim icin tirmanmam gereken basamaklar vardi. Hala var. Ve ben o basamaklari nokta atisi hedefler belirleyerek gerceklestirmek istiyordum. Belki de ilk kez bu kadar net bir hedefim, hayalim vardi. Uykusuz kaldim, yoruldum, gerildim ama heyecanim hepsinden agir basti her zaman. Ama olmadi. Illa ki olacak ama benim istedigim sekliyle degil. Malzeme ayni ama sekli semali farkli. Ne diyecegimi bilemiyorum. Ustume dusen her seyi en iyi sekilde yaptim. Hayalkirikligi yasamiyorum. Keske soyle yapsaydim dedigim hicbir sey yok. Ama olmadi. Ve ben cok uzgunum.
  • pek bir şey yok