engelleme seçeneklerialidemiral kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


alidemiral kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


alidemiral kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • banner değişimi

  eğer siz de yurt dışından trafik çekmek isterseniz, uluslararası bir banner değişim ağı olan banner ad exchange sitesine kaydolarak, reklâmınızın ücretsiz olarak yabancı sitelerde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. üyelik başlangıcında 1000 krediyi kendileri veriyor. bloğunuza yerleştireceğiniz bir kod sonrası, reklâmın her görüntülenmesinde bir kredi kazanıyorsunuz. kendi bannerınızı ingilizce olarak hazırlamalısınız. çünkü uluslararası bir sistem. birçok ülkeden katılım var.
 • bugünkü blog yazım

  ilçemizin eski belediye başkanlarından olan Mehmet Güven'in çiftçilikle uğraşan oğlu Tolgahan Güven, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Erzin belediye başkan adayı olmak ve akabinde başkan seçilebilmek amacıyla şimdiden kolları sıvadı.
  ben de bu konu üzerine kendisiyle söyleşi yaptım.
 • blog sözlük itiraf

  şimdiki aklım olsaydı lise son sınıftaki, "konservatuvar oyunculuk bölümüne gitmek istiyorum" sözümü lâfta bırakmaz, ders çalışıp hayalime odaklanırdım. keşke peşini bırakmasaydım. en azından bir devlet tiyatrosu oyuncusu olurdum. bu dünyadan gözüm açık gideceğim ve hiç kimse ne kadar pişman ve üzgün olduğumu umursamayacak.