engelleme seçeneklerialfred kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


alfred kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


alfred kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


183· 0· 0· 0· 221 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • 13 şubat 2023 bülent arınç duyurusu

  hiç bir partilinin dile getirmediği bir seçim erteleme kararını eğer dediği olursa yeniden bir koltuk kaparım alt metniyle gündeme taşımıştır. benim anlamadığım ülkede ki siyasiler bülent arınç'a
  melih gökçeğe cevap yetiştiriyorlar. bu yaşadığımız bir doğal afet evet ama kimsenin önlem almadığı kendi ceplerinden başka bir şeyi düşünmediği reklam propagandası yaptığı televizyonların insanları konuşturmadığı bir noktadan bir kaç kendini bilmez adamın söylediklerine yazdıklarına yönlendiriliyoruz. bu tuzağa düşmemek lazım
 • halay başı ruşen

  kendisi ile daha önce mesajlaşmıştık sözlük üzerinden. bir konuşmada bana tarsus tarafında bir mekandan bahsetmişti. kendisi ile direkt iletişime geçen biri var mı deprem bölgesinde ya da yakınında olabileceğini düşünüyorum. umarım iyidir.
 • deprem

  içinde bulunduğumuz durumda keder yerini yavaş yavaş ısınan bir volkan misali öfkeye bırakıyor.
  bu sürecin sonunu getirene kadar mücadele edemediğimiz bir hayatı yaşamak istemiyorum ben her birey her sivil toplum kuruluşu, vicdanı olan her insan bu mücadeleyi vermelidir, vermeliyiz.
  ben bu süreçte daha önce de van depreminde deneyimlediğimden göçük alanına şu haliyle gidemem ama şirket yönetileri ile görüştüm. orada konteyner kentler kurulacak yıllık iznimin tamamını kullanmak istedim kendileri de yıllık iznim kadar bana izin verdiler. bu süreçte orada bana verilen görev ne ise onu yerine getirmeye çalışacağım.

  imkanı olanları da bu yardımlaşma sürecine davet ediyorum. ama asıl dikkat çekmek istediğim bir husus var. sırada ki süreç bir mücadele süreci olacak, hatta başladı bile lütfen bu mücadeleden vazgeçmeyelim..

  her şey naylondan o kadar kimse eleştirilemez kimse yenilmez değildir.

  "Halbuki korkulacak hiçbir şey yoktu ortalıkta
  Her şey naylondandı o kadar
  Ve ölünce beş on bin birden ölüyorduk güneşe karşı.
  Ama geyikli geceyi bulmadan önce
  Hepimiz çocuklar gibi korkuyorduk"
 • hacı yakışıklı

  Tv100'de gazeteci yazarı.
  11.02.2023 tarihinde attığı tweet :
  "Asrın felâketini fırsat bilip "Devlet yok" diyenler, eleştiriyi aşıp TSK'ya iftira atanlar,
  sosyal medyada milletten rol çalanlar, milyarlarca lira toplayıp tek fatura yayımlamayanlar,
  sahada ekibi olmayıp reklam kasanlar!
  Enkazımız kalksın,
  son kardeşimiz kurtulsun!
  Sabrediyoruz!"

  tam bir gazetecilik örneği.
 • alidemiral

  kahramanmaraş merkezli depremi birebir yaşadığını anladığımız yazar. en uzun gece başlığında ki yazısını okudum az önce insanın gözleri doluyor. umarım sağlığınız ve sevdiklerinizin sağlığı iyidir.
  çok fazla kayıp verdik. allah dayanma gücü versin bir ihtiyacınız olursa lütfen mesaj atın size özel mesaj atmak istedim fakat mesaj alma özelliğiniz kapalı. belki sadece konuşmaya anlatmaya ihtiyacınız vardır. dilerseniz özelden telefon numaramı da verebilirim. beni bu güne kadar hiç tanışmadığnız bir dostunuz olarak düşünün ve lütfen müsait olduğunuzda kendiniz hakkınızda bizi bilgilendirin.