engelleme seçeneklerialfred kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


alfred kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


alfred kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


110· 0· 0· 0· 57 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • son bakış

  güzel bir gün için bir çok olaylar silsilesi gerekir. sabah arabanızın üzerinde uyuyan tatlı bir kediyi severek başlar, iş yerinde her şey istediğiniz gibi gider tüm operasyonlar başarı ile sonuçlanır. güzel bir öğle yemeği bile yemişsinizdir. ofise kurduğunuz mini stüdyo ile kayıt alırken telefon çalar (her zaman ki gibi) ismi görünce evet güzel bir gün diye düşünürsünüz. telefonu açtığınızda ağlayan kişi aslında hiç üzülmesin istediğiniz kişidir.
  -"sana ihtiyacım var".
  sonra yol, kafamın içinde ki cümleleri duymamak için dinlediğim tüm o şarkılar.
  tüm bu düşüncelerin için de zile basarken buldum kendimi bi' tür zaman atlaması gibi geçti zaman.
  ağladı, anlattı, delirdi, durağanlaştı yoruldu ve uykuya daldı.
  tam o an uykuya dalmadan önce ki o an bir bakışı var sözlük kendimi daha önemli hissettiğim bir an olmadı sanırım.
 • insanların kendilerini garip kelimesi ile tanımlaması

  Neredeyse tanıdığım tüm insanlar tarafından söylendiği için alıştım. Konuşurken ben garip biriyim demem ama galiba öyleyim kafam biraz farklı çalışır salak saçma bi dünya şeyi aynı anda düşünürüm (çok gereksiz olduğunu bildiğim halde) sonra bu düşüncelerin milyonda biri bir noktada birleşirse ki bu nadiren olur. Bu düşünce hamallığından bir getiri sağladım şeklinde kendimi avuturum. Kendine garip diyen birinin yerine başkasına garip diyebilen biri olmayı tercih ederdim. Sanırım o insanların hepsi benden daha mutluydu
 • fırat tanış

  Geniş ailenin koyu bilal'i çok sevdiğim bir şarkısı var besteleri falan olduğunu o zaman öğrenmiştim. yıllardır dinlerim bu şarkıyı başka isimlerden, stüdyo kayıtlarından ama şu hesap makinesi ile çekilmiş youtube videosu kadar etkilenilen bir versiyonu yok bu şarkının.
  yani