engelleme seçeneklerialeesia the wicked kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


aleesia the wicked kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


aleesia the wicked kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


352· 0· 0· 0· 1632 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • doğadaki insan

  İzlerken, özellikle de serdar abimiz tahtadan bir şeyler yaptığında çok mutlu olduğum program, zakkum çorbasında biber kişisinin de dediği gibi insanı tuhaf isteklerle doldurur (bkz: mağarada yaşamak) ama ne yazık ki aleesia kişisinin topraya, çam ağacına, güneşe yani kısacası doğaya alerjisi vardır.
 • hurts

  ilk üyeleri bir bar kavgasında tanış olmuş ingiliz Synthpop, new wave, soft rock tarzı müzik yapan grup. şu şarkıları kış gecelerinde sigara içmeye çıktığım zamanlara götürür, ağlatır.
 • mahalledeki çocukların topunu hunharca kesen amca

  Anlatacağım üzücü hikayenin konusu olan amcadır, benim dedemin ninemin evi konyanın bir ilçesinde, biz de her yaz oradayız tabi ki. Kuzenlerim mahalledeki çocuklar çılgınlar gibi sokakta oyun oynuyoruz. Bu bahsi geçen amca da tam anayolla bizim oynadığımız sokağın kesiştiği yerde oturuyor. Ve ne zaman yakalasa ya alıyor topu ya da isveç çakısıyla dilim dilim ediyor. Biz bileniyoruz falan amcaya, sonuçta top bu olmazsa olmaz. Camlarını taşlayacakken ninem duyuyor darbe girişimimizi, anlatıyor güzel güzel, meğerse bu amcanın bir tane oğlu varmış, 8 yaşındayken topun peşinden anayola fırlamış, kamyon ezmiş çocuğu, o amca da anayola çıkmayalım diye yaparmış bunu her çocuğa.. öyle işte, geneli kötüdür ama böyle yanlış anlaşılanı da vardır.
 • pek bir şey yok
 • pek bir şey yok