yengeç burcu erkeği

 • evcimen olmasının yanı sıra biraz çapkındır.
 • efendim?
  (bkz: yenlowang)
 • aile tutkunu, evci, duygusal, romantik, samimi, yardımsever en önemli özellikleri.
 • Öncelikle ekseriyetle iyi insanlardır bu elemanlar; kötü düşünmezler hakkınızda eğer güven veriyorsanız. Duygusallık ve melankolikliğin seviyesi üstlerdedir ve rakibi pek yoktur. Beden dilini okumada iyidir ve ruh eşini arar; onun için ruh eşi hayatta yaşama anlamıdır, tüm ümitleri onu bulmaktır. Hani sevgilisine şiir yazan, mektup yazan, sürprizler yapan hayallerde bile gerçek olamayacak bir erkek hayal edin; yengeç burcu erkeği o hayallerde olan erkektir. Ama utangaçlığı ve gururu yok sayarsanız hiç bir zaman onu tam anlamıyla tanıyamazsınız. Evde vakit geçirmeyi seven evcimen insanlar oldukları önemli bir detaydır. Daha fazla tanımak istiyorsanız sizin için bir not; uzun aylar boyunca sizin güvenilir olup olmadığınızı anlamak için sizi bir çok kere deneyecektir. Güvendiği an gerçek karakterini size açacaktır. Eğer aşık olduğu kişiyseniz size belli etmese de belki hayatınızda ilk ve son defa bu kadar seviliyor olduğunuzu bilin. Aşkı karşılık bulursa yapacakları sizi çok şaşırtabilir. Tüm burçtaşlarıma sevgilerle.
 • burcum hakkında tek bildiğim, evci olduğum doğrudur. burçlar hakkında merak ettiklerimdendir.
 • bende 16 temmuz doğumluyum. ergenliğim çok zor geçti tam bir yengeç burcu olarak yaşadım. (melankoli) yalnız büyüdükçe daha oturaklı, çevresine pozitif enerji veren biri oldum. evde kalmaktan hiç sıkılmıyorum illa yapacak bir şey buluyorum. temizlik ve kişisel bakım hayatımda ön raflarda. kolay aşık olmayıp olduğumda da aşkımı doruklarda yaşıyorum. ve bir çok yengeç gibi bende yazmayı, söylemeyi kısacası üretmeyi hayatımın bir parçası haline getirdim.
 • Girdiği herhangi ortamda bazen üçüncü cümlede bazen ilk bakışta bazen de bir hafta sonra sen yengeçsin değil mi diye sorulmasına sebep olan ve sanıyorum ki göstergeleri diğer burçlara göre fazla aşikar olan bir burca sahip insan evladı.
 • hiç düşünmeyeceğiniz anlarda, birden gözlerinin doluverdiğini görürsünüz. doğru mu diye tekrar bakarsınız, size çaktırmamaya çalışır ama dolmuştur gözleri. sokakta yürüyen üç bacaklı köpeğe bakarken, komşunun sevimli bebeği yürümeyi öğrendiğinde ailesinin sevinç dolu çığlıklarını dinlerken, yıllar önce bu diyardan göçüp gitmiş babasını hatırlatan o minik hatıraları anımsarken... yanında olduğunuzu ve onu asla bırakmayacağınızı ona hissettirebilmek için gözlerinden, yanaklarından, boynundan, dudaklarından öpmek ve hiç bırakmamak istersiniz.
 • şahsımdır.
 • duygusaldır. iyi niyetlidir. emin olun zaman gelmez. yine de burçlar çok inanmamakta fayda var.